Понеділок, 24 лютого 2020, 00:59 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

В поточному році затримано 1343 порушника державного кордону. Фото

21-12-2010, 09:35               
В Житомирі відбулося розширене засідання колегії Північного регіонального управління, де було розглянуті підсумки оперативно-службової діяльності в поточному році, визначено завдання на 2011 рік. Заступник Голови Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Ігор Риньков, який був присутній на колегії, в своєму виступу констатував, що враховуючи оперативну обстановку та досягнуті результати органи охорони кордону Північного регіонального управління у 2010 році забезпечили достатній рівень надійності охорони кордону і виконали поставлені завдання по захисту національних інтересів України.

В поточному році колектив Північного регіонального управління, який очолює генерал-майор Андрій Кучеренко, здійснював свою діяльність в рамках шести основних пріоритетів діяльності та реалізації заходів передбачених Концепцією розвитку Служби до 2015 року.
В результаті оперативно-службової діяльності персоналом затримано 1343 порушники державного кордону, припинено 1587 спроб переміщення контрабандних товарів на суму більше 51 мільйони гривень, виявлено 4400 незаконних мігрантів, вилучено 282 одиниці зброї, 1811 боєприпасів, 14,5 кг наркотичних речовин..

В ході реалізації завдань на кордоні, відмічено ознаки організованої протиправної діяльності щодо переміщення тютюнових виробів на польській ділянці, а також трикотажних виробів на білоруській ділянці кордону Луцького та Житомирського загонів. Є серйозною проблематика щодо спроб переміщення контрабанди по фіктивним документам, що мало місце в ППр «Ягодин», «Виступовичі», «Нові Яриловичі», «Сеньківка» та «Грем’яч».
Збільшилась кількість виявлених порушників законодавства України, які намагалися перетнути кордон за чужими документами на 45%, та з технічно несправними документами більше на 44%. Найбільші показники за даними напрямками має колектив Луцького загону.
Стабільні результати в паспортній роботі показав персонал відділів прикордонної служби «Семенівна», «Гірськ», «Деревини» Чернігівського; «Овруч» Житомирського та «Ягодин» Луцького прикордонних загонів.

Найбільшу частку в результати регіонального управління вніс колектив Чернігівського прикордонного загону, де виявлено відповідно 54% зброї, 82% боєприпасів та 54% наркотичної речовини від всієї кількості виявленого в пунктах пропуску на ділянці відповідальності.
Також, на засіданні колегії відмічено, що охоронцями кордону протягом звітного періоду в пунктах пропуску виявлено 75 автомобілів, які переміщувалися через кордон, як викрадені або такі, в яких номера агрегатів не відповідають даним реєстраційних документів, що більше за показниками минулого року у 2,5 рази.

В рамках протидії протиправної діяльності у внутрішніх водах прикордонним персоналом північного кордону оглянуто 194 судна, затримано більше 38 порушників, вилучено 730 метрів сіток. Забезпечено контроль за плаванням українських та іноземних суден на річках Дніпр та Прип’ять.
Впродовж поточного року на ділянці відповідальності найбільш результативно використовувались інспектори-кінологи Житомирського та Чернігівського загонів.

Відмічається покращення ефективності та результативності правозастосовної діяльності, взаємодії з органами прокуратури та судами. З метою запобігання злочинам та адміністративним правопорушенням на державному кордоні проведено оперативно – профілактичні заходи «Профілактика». Протягом року начальниками органів охорони кордону порушено 12 кримінальних справ за ознаками злочинів передбачених ст. 332 КК України «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України» та ст.358 КК України «Використання завідомо підробленого документа під час перетину державного кордону».

В межах компетенції забезпечено виконання вимог Угоди між Україною та ЄС про реадмісію осіб. Прийнято від польської сторони 12 осіб, передано 4 громадян. В місцях тримання органів та підрозділів охорони кордону утримувалось – 921 правопорушника законодавства з прикордонних питань. В добровільному порядку видворено 52 іноземців, в примусовому порядку 5. У 2010 році до адміністративної відповідальності притягнуто 9 тисяч 255 осіб, сума накладених штрафів на них склала 670 тисяч гривень.

За результатами протидії злочинності на державному кордоні протягом звітного періоду самостійно і у взаємодії з іншими правоохоронними органами виявлено 42 групи в складі 112 осіб, які були причетні до контрабанди наркотиків, торгівлі людьми, незаконної міграції, контрабандної діяльності.
Припинено протиправну діяльність 35 груп, 55 осіб притягнуто до кримінальної відповідальності.
По закінченню колегії заступником Голови служби та начальником Північного регіонального управління за високі показники з охорони державного кордону заохочено ряд керівників управління та органів охорони кордону.

Віктор Вирва

В поточному році затримано 1343 порушника державного кордону. Фото
В поточному році затримано 1343 порушника державного кордону. Фото
В поточному році затримано 1343 порушника державного кордону. Фото
В поточному році затримано 1343 порушника державного кордону. Фото
В поточному році затримано 1343 порушника державного кордону. Фото
В поточному році затримано 1343 порушника державного кордону. Фото
В поточному році затримано 1343 порушника державного кордону. Фото
В поточному році затримано 1343 порушника державного кордону. Фото
В поточному році затримано 1343 порушника державного кордону. Фото
В поточному році затримано 1343 порушника державного кордону. Фото


 (голосів: 2)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі