Регіони > Проїзд у бердичівському міському транспорті подорожчає до 2-х гривень

Проїзд у бердичівському міському транспорті подорожчає до 2-х гривень


5-01-2011, 11:59.
Судячи зі всього, бердичівлянам слід очікувати на подорожчання проїзду у громадському транспорті. Про це присутніх на засіданні виконавчого комітету повідомив заступник міського голови Сергій Онофрійчук. Надто вже довго не переглядалися існуючі тарифи, зауважив посадовець, а тим часом невпинно зростали ціни на усі складові успішної роботи перевізників — паливо, запчастини, тощо.

Не стояла на місці і мінімальна заробітна плата. Перевізники скаржаться на вкрай критичне становище, а особливо представники АТП-11837, на яке припадає перевезення найбільшої кількості пільговиків. Держава, кажуть, практично не відшкодовує обслуговування цієї категорії населення.

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: “На сьогоднішній день тарифи на проїзд у нашому місті становлять 1,50 грн. та 1,25 грн. Згідно Постанови КМУ, що регламентує зміну тарифів, вони будуть розглянуті міністерствами транспорту і економіки. Ми підготували попередні розрахунки і вийшли на мінімальну цифру 2 гривні.”

Члени виконкому попередньо погодили рішення про підвищення тарифів. Тепер затвердити його мають у Києві — у профільних міністерствах, після чого дане питання повторно буде розглянуте на засіданні виконавчого комітету.

Повернутися