Регіони > У Бердичеві живе інтелектуал всесвітнього масштабу

У Бердичеві живе інтелектуал всесвітнього масштабу


5-01-2011, 14:49.
Бердичівлянин Мирослав Грінберг не мислить себе без інтелектуальних ігор. Вони для чоловіка і спорт, і азарт, і захоплення. Сім разів їздив на телепрограму «Своя гра», неодноразово у ній вигравав, увійшов до «золотої» дюжини найкращих учасників. А нещодавно Мирослав повернувся зі знатокіади, яка відбулась в Ізраїлі. В її рамках пройшов VIII чемпіонат світу з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», участь в якій взяли 80 з лишком команд.

Загалом українських команд було дві, єдиним представником Житомирщини був Мирослав. Усі чотири дні змагань він вставав о 8-й ранку, засинав о 4-ій ночі, більшість часу займали турніри та спілкування з найрозумнішими світу цього. Особливо приємно було бердичівлянину познайомитися з магістрами Максимом Поташовим та Олександром Друзьом. Останній і автограф на згадку залишив. А щодо самої гри «Що? Де? Коли?», то її спортивний варіант дещо відрізняється від телевізійного своєю складністю.

Через брак досвіду команда не потрапила до фіналу, але змогла обійти чемпіонів Фінляндії та збірну, де грав Володимир Бєлкін. Імениті телезнавці оцінили прем’єрний виступ команди як досить вдалий.

Повернутися