Регіони > На Житомирщині стартував місячник профорієнтації для ліцеїстів

На Житомирщині стартував місячник профорієнтації для ліцеїстів


13-01-2011, 11:39.
Спеціалісти Романівського районного центру зайнятості беруть активну участь у проведенні місячника профорієнтації для учнів 10-11 класів Романівського ліцею. Майже сорок юнаків та дівчат стали учасниками першого дня місячника. З ліцеїстами було проведено профорієнтаційний урок на тему: «Твій помічник – профорієнтаційний термінал». Під час бесіди спеціалісти центру зайнятості розповіли про соціальні послуги служби зайнятості, стан ринку праці регіону, можливості здобуття різноманітних професій у закладах Житомирщини. Одержавши від спеціалістів центру нову інформацію та вичерпні відповіді на свої запитання, школярі індивідуально працювали з ПАК «Профорієнтаційний термінал».

У процесі бесід було розглянуто питання професійного самовизначення, виявлено основні помилки при виборі майбутньої сфери професійної діяльності. За допомогою терміналу ліцеїсти проходили тестування і відразу отримували інформацію про свої схильності, особливості характеру, яка допоможе краще визначитися з вибором справи свого життя. Випускники мали можливість переглянути професіограми ремесел, які їх цікавили.

Кожен бажаючий отримав індивідуальну консультацію від фахівця центру стосовно того, де можна найбільш раціонально й ефективно реалізувати свої здібності та інтереси, адже правильно зроблений вибір професії приносить людині задоволення працею, забезпечує швидке професійне зростання та робить працю якісною і творчою. Випускники отримали профінформаційні матеріали та були запрошені до центру зайнятості для подальшого спілкування.

Олена Прудеус
, спеціаліст Романівського РЦЗ


Повернутися