Регіони > На Житомирщині на лаву підсудних потрапив голова сільради

На Житомирщині на лаву підсудних потрапив голова сільради


21-02-2011, 09:40.
Негативний досвід посадових осіб, що зловживали службовим становищем задля власної користі, чиї противоправні дії викрито та покарано, не для всіх стає засторогою.На Житомирщині вже вкотре за останні роки на лаву підсудних потрапив голова сільради. На цей раз з Радомишльського району.

Як повідомляє прокурор Радомишльського району Руслан Демчук, посадовець у 2009 році сприяв двом громадянам у незаконному отриманні у приватну власність по 35 соток землі, що належала територіальній громаді.

Голова сільради підробив витяги з рішень сільської Ради та власноручно підписав їх. За даним фактом порушено кримінальну справу, під час розслідування якої встановлено, що депутатами рішення не приймалося. Таким чином територіальній громаді завдано збитків на суму понад 160 тисяч гривень.

Рішенням Радомишльського районного суду сільського голову засуджено за частиною 2 ст. 364, частиною 2 ст. 366 Кримінального кодексу України до позбавлення волі терміном на 5 років із позбавленням права обіймати адміністративно-господарські та організаційно-розпорядчі посади в органах державної влади та місцевого самоврядування терміном на 3 роки та позбавлення 7 рангу державного службовця.

Прес-служба прокуратури Житомирської областіПовернутися