Регіони > Фестиваль інтелектуальних ігор пройшов на Житомирщині

Фестиваль інтелектуальних ігор пройшов на Житомирщині


22-03-2011, 11:44.
Вже більше 10 років в Андрушівському районі діє організація для творчої та обдарованої молоді – «Андрушівська районна федерація інтелектуалів» (АРФА). За час її існування членами федерації стали 130 команд з 23 навчальних закладів району, більше 1500 дітей пройшли школу творчого та інтелектуального розвитку в рамках діяльності.

Щорічно, навесні, проходить традиційна фестивальна гра АРФІ за участю шкільних команд району. Нещодавно в будинку культури відбувся районний фестиваль інтелектуальних ігор брейн-ринг «Моя професія – моє майбутнє». Учасниками стали 16 команд.

До складу журі увійшли Мельник О. В.– голова районної ради, Олексюк Ю.А. – начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту, Солопій С.Б. – директор Андрушівського центру зайнятості, Комарчук А. Б.– підприємець, Сіра В.В. – начальник управління юстиції в Андрушівському районі, Кравченко О.П. – завідувач сектору масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ в Андрушівському районі.

Гра була дуже цікава і напружена. Підготовлено було багато різноманітних питань по професійній діяльності, в т. ч. 30 питань по діяльності податкової служби. Приємно відзначити, що з усіх питань учасники фестивалю правильну відповідь не дали лише по двох питаннях. Найцікавіші питання про професію податківця: « Як називався збирач податків у Біблії?», «Назвіть професію працівника, який веде облік на підприємстві та який надає документи працівникам податкової служби для перевірки діяльності підприємства».

Загалом гра показала високий рівень підготовки команд. Особливо вражали своєю ризикованою, творчою грою команди «Де жа Вю» з Андрушівської ЗОШ І – ІІІ ст. №1 та «Троя» з Андрушівської гімназії .

А чемпіоном сезону 2010-2011 стала команда « Афіна» Червоненської ЗОШ І – ІІІ ст. , віце-чемпіоном – « Де жа Вю» Андрушівська ЗОШ І – ІІІ ст. №1 , ІІІ місце виборола команда « Спарта» Андрушівська гімназія.
Кращим гравцем сезону стала представниця команди « Афіна» Пашинська Олеся (Червоненська ЗОШ І – ІІІ ст.)

Під час усієї гри присутні у залі підтримували учасників дружнім сміхом та шквалом аплодисметнів, а команди емоційно обговорювали усі без винятку питання.

Проведення подібних фестивалів дає поштовх до активізації інтелектуального потенціалу молоді.

Інтернет-видання «Житомирський Меркурій»

Фестиваль інтелектуальних ігор пройшов на Житомирщині

Повернутися