Регіони > Думка бердичівлян: "Як ви ставитесь до арешту Тимошенко?"

Думка бердичівлян: "Як ви ставитесь до арешту Тимошенко?"


11-08-2011, 20:01.
Антоніна (53 роки): Негативно ставлюсь. По-перше вона жінка, по-друге вона прем’єр-міністр - розумна жінка. Він мусив її поважати як конкурента, а як він вчинив? Він вчинив не як чоловік.

Лариса (62 роки): Я її прихильниця, шкода мені людину та й все. Та взагалі я в політику не лізу, нічого там не розумію.

Людмила (68 років): Негативно ставлюсь до арешту Юлії Тимошенко, так як і всі. Я, наприклад, їй більше вірю, ніж Януковичу і його банді.

Наталія (49 років): Мені її дуже шкода і те, що вони творять - це неправильно і страшно.

Валентина (50 років): Я ставлюсь негативно до арешту Тимошенко. На такі дії треба мати серйозні підстави, а не так як вийшло.

Сергій (54 роки): А що там думати, посадять, то й посадять, випустять - дурні будуть.

Михайло (54 роки): Я вважаю, що всі звинувачення, які зараз висуваються до Юлії Тимошенко, не викликають довіри і є безпідставними. Можливо вона й винна, але не лише в тому, що її звинувачують. Вона безумовно винна у процесі приватизації, ще при правлінні Ющенка. Проте ж не лише вона! Винна тут і «Партія Регіонів», і «Наша Україна» причетна до цих справ. Багато сіл виявилися розграбованими. Перехідний період відбувся не так, як ми очікували. Тут є вина і Кравчука, і Кучми, і Ющенка, і безумовно вина і Юлії Тимошенко.

Клавдія (35 років): Негативно відношусь до арешту Юлії Тимошенко, бо це неправильно.

Олег (48 років): Звичайно негативно. Не можна було цього робити. Про це й вся Європа сказала. Кінець кінцем ми усі це відчуваємо на собі. Причому чим далі, тим гірше. Мій знайомий, який «рвав на собі сорочку за Януковича», визнав, що той - бовдур. Зараз своїми діями він робить другу революцію.

Павло (22 роки): Арешт Юлії Тимошенко оцінюю дуже негативно. Вважаю, що карну справу проти неї було сфабриковано і заведено абсолютно незаконно. Вони самі підписали газові угоди на значно гірших умовах для України, аніж вона. Таким чином, вони планують усунути Тимошенко з політичного рингу нечесними методами як сильного політика-конкурента. За чесної боротьби вони однозначно програють. Посадивши її за грати, вони обмежують їй доступ до своїх захисників, партійців, прихильників та рідних. Дані методи вважаю брудними, неполітичними, гідними людей, які за розвитком знаходяться на одному щаблі з мавпами.

Андрій (34 роки): Я далекий від цього. Думаю в першу чергу, як прогодувати сім’ю.

Ірина (19 років): Звичайно негативно – це банальне зведення рахунків та можливість втриматися на троні.

Андрій (24 роки): Та я навіть не знаю, що сказати, тому що за політикою не дуже слідкую.

Валерій (24 роки): Тимошенко - така, як усі бандюки, але у зв’язку із належністю до жіночої статі, люди реагують на неї дещо краще. Вона має особливо добре поставлену вимову, а останнім часом перебуває у образі «жертви». Українському народу, у більшості своїй, образ жертви дуже близький... Ось і маємо, те що маємо, як же не жаліти «одну з нас»? Можливо, вона б була і відносно кращою для нашої держави, але хто ж їй владу дасть? Та й на Майдан більша половина їде лише за гроші. Надто довго наш народ залякували, тепер усі по норам: мовчать, щоб гірше не було... прикро...

Олександр (23 роки): Можу впевнено заявити, що мені все одно кого арештували. Як на мене – їх усіх давно треба на палю посадити, а не те що до буцегарні. А кого саме посадили-арештували не важливо. Головне, що на одного «кровосіся» в країні менше.

Марина (18 років):
Менi якось все одно. Але враження таке, що це все для того, щоб у Тимошенко була судимiсть, i вона вже не змогла стати президентом. Нiби решта всi святi. Якщо саджати, то всiх треба. Загалом я не сильно в полiтику вникаю.

Наталія (19 років): Я можу сказати лиш одне. Я читала багато статей, новин переглянула. Я взагалі втомилась від політичних негараздів в Україні. Тому що ці негаразди погано відображаються на здоров’ї нації та українського народу. Так Україна втрачає репутацію та авторитет серед інших країн. Я вважаю, що не слід зосереджуватись на арешті Юлії Тимошенко. Зусилля варто спрямовувати на інші - більш доречні та необхідні справи.

За матеріалами РІО Бердичів

Повернутися