Регіони > Кожен випускник Бердичівського інтернату отримав ноутбук від прокурора області

Кожен випускник Бердичівського інтернату отримав ноутбук від прокурора області


21-12-2010, 07:23.
Двері Бердичівської школи-інтернату напередодні та у День святого Миколая не зачинялися. Кілька днів поспіль там приймали найшанованіших гостей. Один із них — прокурор Житомирської області Микола Франтовський, який тримає шефство над закладом. Разом із іншими прокурорами області, і з представниками міської влади вони з подарунками завітали до дітей-сиріт. Після теплої зустрічі, гостям була представлена театральна вистава про доброго Миколая.

Прокурори цього разу виявилися справжніми Миколаями. Кожному учневі одинадцятого класу вони вручили по ноутбуку. Окрім того, привезли із собою ще багато цінних дарунків.

Микола Франтовський, прокурор Житомирської області: «Мені б хотілося приєднатися до усіх привітань. Єдине, в чому я можу вас запевнити, що наші дії й помисли завжди будуть з вами, і наша допомога теж буде з вами. Зі святом вас! Мрійте, і ваші мрії обов’язково здійсняться.»

Завітали на свято до дітей і начальники Бердичівського відділу ДАІ та МРЕВ. Ярослав Онищук та Микола Нагорний привезли із собою два спортивних тренажери.

Та на цьому сюрпризи не закінчились. Учні інтернату також привітали Миколу Франтовського з Днем народження, що минув, і вручили йому булаву, як символ мудрості та влади.

А юний художник Валентин Пономарчук отримав від святого Миколая набір фарб та полотно для створення своїх картин.

Ось так пройшло свято в інтернаті. Такі приємні дні, мають надію діти, будуть у них не лише раз на рік, а набагато частіше.


Інтернет-видання «Житомирський Меркурій»

Повернутися