Середа, 8 липня 2020, 14:58 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Сумлінний підприємець перемагає владу

22-09-2010, 16:32               
Останнім часом ми, на жаль, починаємо звикати до парадоксів і очевидних абсурдів у діях міської влади. Чомусь звичними стали випадки, коли відверто невигідні місту рішення приймаються житомирськими чиновниками всупереч інтересам житомирян. Замість того, щоб на кінець своєї каденції спробувати виконати хоча б невеличку часточку тих обіцянок, що так щедро роздавались в 2006 році, наша поточна влада продовжує робити все від себе можливе, щоб ускладнити нам з вами і без того нелегке життя.

До вашої уваги свіжий приклад діяльності можновладців, яка окрім погіршення побутового стану жителів Житомира нічого корисного не несе.

Отже, наш сьогоднішній гість і співрозмовник директор приватного підприємства «ПВН», яке займається пасажирськими перевезеннями, Петюх Володимир Никифорович.

- Пане Володимире, розкажіть будь-ласка про ваші досягнення як керівника підприємства?

- Підприємство, яке я очолюю більше 10 років, є єдиним в Житомирі, що має державний сертифікат відповідності. Зараз ми перевозимо по місту десятки тисяч житомирян щомісяця, включаючи 7 пільгових категорій громадян, не отримуючи будь-яких дотацій з бюджету міста. Забезпечуємо робочими місцями понад 50 людей, які своєчасно отримують конкурентну зарплатню. І головне, для зручного пересування житомирян ми закупили нові автобуси великої місткості і тим самим фактично інвестували в наше з вами місто 3,5 мільйона гривень.

- Чи відзначила держава вашу професійну роботу та внесок у розвиток міста?

- Так, свого часу наше підприємство отримало нагороди та грамоти обласної та міської адміністрацій.

- Але чому з 6-го вересня 2010 року в односторонньому порядку міська влада намагається розірвати договір з Вами по перевезенню житомирян на маршруті №3 Богунія – Корбутівка (Міське кладовище)? Ваша професійна діяльність не влаштовує виконавчий комітет Житомирської міської ради?


- Напрошується логічний висновок, що поточній владі не потрібні чесні та професійні підприємці. Як наслідок – у влади виникає паніка і страх. Здавалося б, щомісяця ми сплачуємо до державного бюджету та різних фондів 30-35 тисяч гривень податків та платежів, що саме по собі є вагомим внеском до міського бюджету. Жодних, підкреслюю, жодних інцидентів з боку населення та з боку влади не виникало. Працюємо ми завжди стабільно, то ж законних підстав для розривання договору у міськвиконкому немає.

- В цій складній ситуації ви діяли також професійно?

- Звичайно, як прийнято в цивілізованому світі ми звернулись до суду і перемогли: 10-го вересня 2010 року Корольовський районний суд м. Житомира зупинив дію рішення щодо розірвання контракту в односторонньому порядку. Копію цієї ухвали ми направили до виконавчого комітету Житомирської міської ради. Оскільки правда на нашому боці, за п’ять днів, що надані законом, місцева влада навіть не намагалася оскаржити це рішення, а продовжувала діяти підступно: 16 вересня 2010 року в газеті «Місто» міськвиконком оголосив про організацію конкурсу на визначення нового перевізника на маршрут №3 Богунія – Корбутівка (Міське кладовище).

- Тобто, ухвала суду для міськвиконкому не підстава?

- Виходить, що так.

- А що кажуть ваші пасажири?

- Ми, як підприємство з сучасним баченням, прислуховувались до думки людей, обговорювали доцільність маршруту: люди хочуть зберегти цей маршрут таким, як він є.

- Чи може така хаотична поведінка міської влади спричинити незручності у повсякденному житті громадян?

- Цілком ймовірно, адже людям треба пересуватися містом. Я тепер розумію, що від влади, яка настільки нехтує буквою закону, що не звертає уваги на власноруч підписані договори, наївно було б чекати виконання своїх обіцянок і в інших питаннях.

- Але ж ви будете працювати для міста?

- Я звик працювати і буду працювати. Я хочу, щоб я і мої земляки жили в місті, в якому враховується думка простої людини, де ніхто не душить чесних підприємців, де щодня створюються нові робочі місця, люди мають рівні можливості і змогу забезпечити себе і свої сім’ї.


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Липень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі