Неділя, 20 червня 2021, 01:35 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

У Житомирі пройшла акція протесту. Фото

8-09-2011, 13:57               
8 вересня в Житомирі на майдані Корольова пройшов мітинг, організований нещодавно створеним Комітетом опору диктатурі.

Учасники заходу продемонстрували незадоволення роботою міського голови, вимагали відзвітувати перед жителями області про виконання обіцянок, які давав губернаторо від імені держави, а також виявили протест щодо Пенсійної реформи та інших явищ соціальної дійсності.

Біля будинку облдержадміністрації майоріли державні прапори та стяги різних політичних сил: «ВО «Свобода», «БЮТ», «Батьківщина», «Фронт Змін».

Представники та прихильники кожної з політичних сил прийшли на мітинг з різними цілями. Антон, студент Житомирського національного агроекологічного університету, активіст Житомирської обласної організації партії «Фронт Змін», прийшов на захід, бо не задоволений роботою міністра освіти, науки, молоді та спорту України Дмитра Табачника: «Ми вважаємо, що необхідно зняти Табачника з посади міністра освіти. Ціни на навчання у вишах постійно підвищуються. Я так розумію, що він просто хоче знищити вищу освіту. А якщо в Україні не буде освіти, то не буде і самої країни. Ми дізналися, що Табачник ― колишній співробітник НКВС, крім того, у нього російське громадянство. Як же він може бути міністром освіти України, коли у нього громадянство Росії?! Якщо сьогоднішня акція не буде результативною, ми будемо проводити подібні заходи знов і знов».

70-річна Ольга Мовчан, прихильниця «БЮТ», приїхала на мітинг з Черняхова, і не сама, а ще з дванадцятьмя черняхівцями, серед яких – її дочка та внучка: «Я прийшла сюди, бо усією душею вболіваю за Юлю. Хочу її витягти звідти чимшвидше. Я готова віддати за неї життя, бо люблю її дуже і поважаю. Все своє життя стоятиму за Юлію Володимирівну», - зі сльзами на очах, але рішучим голосом розповідає старенька.

Олексій Григорович, водій тролейбуса, стояв на майдані Корольова з плакатом у руках із написом «Наші діти хочуть їсти», адже не задоволений ситуацією, що склалася в Житомирському ТТУ: «Зараз вересень, а ми за травень отримали лише півзарплати. Нам треба якось жити, дітей годувати… Водій без їжі – це ж не водій, це вбивця за кермом. Якщо сьогоднішній захід не змінить ситуації на краще, ми перекриємо тролейбусами дорогу. Будемо боротись до останнього».

Марія Володимирівна, працівник ВАТ «Укрхміль», тримаючи плакат з написом «Наші зарплати у кишенях сободарів», прийшла на мітинг, бо вже два роки не отримувала заробітної плати: «3 серпня ми проводили подібну акцію. Тоді були в губернатора, писали в прокуратуру, але зрушень ніяких немає…»

Свободівці ж прийшли на мітинг «захищати все українське».

Також у заході взяли участь священники Української православної церкви Київського патріархату, які вимагали, аби Хресто-Воздвиженську церкву (музей природи) передали їм, а не Московському патріархату.

Усі учасники мітингу, хоч прийшли на захід з різними цілями, налаштовані рішуче, – якщо сьогоднішній протест не змінить ситуацію на краще, обіцяють йти до переможного кінця.

У Житомирі пройшла акція протесту. Фото

У Житомирі пройшла акція протесту. Фото

У Житомирі пройшла акція протесту. Фото

У Житомирі пройшла акція протесту. Фото

У Житомирі пройшла акція протесту. Фото

У Житомирі пройшла акція протесту. Фото

У Житомирі пройшла акція протесту. Фото

У Житомирі пройшла акція протесту. Фото

У Житомирі пройшла акція протесту. Фото


Ірина Коник, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»


 (голосів: 1)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Червень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі