П'ятниця, 20 Тра 2022, 19:25 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Захисники житомирського Ботсаду відправили лист Президенту. Фото

13-10-2011, 18:22               
У Житомирі пристрасті навколо Ботанічного саду не вщухають. Продовженням «садової» історії стало написання відкритого листа громади Житомира Президенту України Віктору Януковичу.

Сьогодні, 13 жовтня, найактивніші захисники фруктового саду відправили лист Віктору Федоровичу з аргументами, які обгрунтовують неприпустимісь вирубки дерев й будівництва на місці саду гіпермаркету. Городяни сподіваються, що Президент допоможе поставити владу Житомира та області на путь істинний, аби вона не допустила продажу скандальної частини землі для майбутньої побудови там «Епіцентру».

Світлана Іванівна, одна з ініціативної групи, каже, що стимулом написати В. Януковичу стала розмова з мером міста, яка не виправдала сподівань: «Крик душі змусив написати Президенту. Ми розмовляли з Дебоєм, нічого конкретного він нам не пообіцяв, – каже жінка. - Однак йому варто запам’ятати, що природа мстить. Три будинки біля саду стоять на «подушці». Заберуть дерева – будинки можуть рухнути. А ще нам треба повітря!»

Ірину Сергіївну питання з ябленевим садом теж зачепило за живе: «Я родом з Білорусі. При Радянському Союзі вийшла заміж за військовослужбовця. Так опинилася тут, у Житомирі, - розповідає жінка. - Я щороку приїжджаю до мами, в Білорусь. Там у кожному мікрорайоні є свій сад, і місцевому населенню навіть на думку не спадає, що хтось із депутатів може вирубати частину лісу чи саду, побудувати на тому місці будівлю та ще й дорогу туди прокласти. Коли там будують новий мікрорайон, його, перш за все, озеленюють. А тут така екологічна проблема… В мене серце кров’ю обливається. Житомир – маленьке місто, що знаходиться недалеко від Києва. Виходить, ми скоро будемо схожі на смітник: весь непотріб, який заважає столиці, перемістять до нас, у Житомир. Чим ми дихати будемо?! В нас і без того онкозахворювань вистачає», - зі сльозами на очах каже жінка.

Ірина Сергіївна з жахом уявляє собі майбутнє будівництво: «Якщо на місці саду щось будуватимуть, то це все відбуватиметься якраз під моїми вікнами. Я знаю, як воно буде: будуватимуть вахтовим методом – в три зміни, зранку до вечора, будуть забивати сваї, а ми дивитимемось, як нам на голови штукатурка падає. Крім того, там пустять багатотонні машини, які возитимуть будматеріали. На що буде схожа вулиця? Зелених насаджень у нас і без того мало. Де відпочивати людям, вигулювати собак…»

Пенсіонерка Людмила Миколаївна, одна з активісток, на місці саду хоче бачити лише… сад: «Ми не користуємося яблуками, розуміємо, що вони насичуються важкими металами.

Влада каже, що на місці саду не можна вже садити дерева. Це дурниці. Зелень навіть крізь асфальт пробивається… Весною сад квітує… Яка то краса!
В нас і «Глобал», і «Фуршет», і «Олді» …Ну скільки можна?», - не розуміє жінка позиції влади.

Під листом до Віктора Януковича підписалось більше півтори тисячі небайдужих житомирян, що горою стоять за яблуневий сад. Кажуть, при думці, що на його місці може стояти «Епіцентр» з усіма своїми «красотами», мороз іде шкірою...

Захисники житомирського Ботсаду відправили лист Президенту. Фото

Захисники житомирського Ботсаду відправили лист Президенту. Фото

Захисники житомирського Ботсаду відправили лист Президенту. Фото

Захисники житомирського Ботсаду відправили лист Президенту. Фото

Захисники житомирського Ботсаду відправили лист Президенту. Фото

Захисники житомирського Ботсаду відправили лист Президенту. Фото

Захисники житомирського Ботсаду відправили лист Президенту. Фото


Ірина Коник, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»


 (голосів: 2)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Травень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі