Четвер, 27 січня 2022, 07:43 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Скандал в Житомирському "Фронті Змін"

30-09-2010, 09:31               
Голова Житомирського міського осередку політичної партії "Фронт Змін" Віталій Сташенко переконаний, що "Житомирський "Фронт Змін" проданий політичним шахраям, які є соратниками міського голови Віри Шелудченко, таким як Сергій Сухомлін, Геннадій Зубко".Про це він заявив під час прес-конференції 27 вересня у Житомирі.

"Сьогодні понад 60% виборців негативно оцінюють роботу діючого мера Житомира та її команди і, звичайно, не проголосують за неї. У цій ситуації "Фронт Змін" потрібен Вірі Шелудченко аби обманним шляхом провести своїх людей у міську раду, висунути Геннадія Зубка в якості технічного кандидата, і, таким чином, відтягнути на себе частину протестних голосів", - повідомив Віталій Сташенко.Він каже, що під час створення осередків "Фронту Змін" процеси їх формування організовували зовсім інші люди, ніж ті, які стали біля керма партії нещодавно.

"Якщо подивитись трохи в історію, то я й моя команда були біля витоків формування і створення партійної організації на Житомирщині. Ми щоденно працювали з тисячами прихильників, організовували їх в єдину силу, пройшли гідно президентську кампанію. Уся ця робота пішла прахом.
Нинішній "Фронт Змін" - це тільки оболонка і прикриття для політичних махінацій Віри Шелудченко і названих вище її соратників. Розумієте, коли потрібно було створювати і розбудовувати нашу партійну організацію, то там ні ви, ні ми не бачили ані Геннадія Зубка, ані Віру Шелудченко, ані Сергія Сухомліна. Тоді вони єдиною командою займалися зовсім іншими, більш привабливими справами, у них були інші завдання і цілі. Але зараз їм необхідна оболонка, і дуже прикро, що нею стала партія "Фронт Змін".

Я й досі переконаний, що ті ідеї та цілі, які закладені у програмних документах "Фронту Змін" є нормальними і перспективними. Я готовий виконувати будь-яку роботу для реалізації цих ідей, але ж не з цією командою", - говорить Віталій Юрійович. За словами Віталія Сташенка, в Житомирському «Фронті Змін» принцип формування партійних списків на місцеві вибори невідомий.

"Вони прикриваються красивими лозунгами і словами про моральність, принциповість, рейтингом Арсенія Яценюка, цинічно зраджують виборців, займаються відкритим політичним шахрайством, аби залишитися біля корита", - говорить Віталій Сташенко.
Віталій Сташенко також повідомив, що до "Фронту Змін" не був членом жодної з політичних партій: "Я прийшов у "Фронт Змін" через власні переконання". При цьому додавши, що не буде брати участь у політичному шахрайстві.

"Мій партквиток політичної партії "Фронт Змін" під номером 85. Я не можу і не буду обманювати людей. Я не буду спільно з ними цинічно зраджувати житомирян. Я оголошую про свій вихід із партії", - сказав Віталій Сташенко.

Відповідаючи на запитання журналістів стосовно того, що зараз називається ім'я вже зовсім іншого голови Житомирського міського осередку "Фронту Змін", тепер вже колишній "фронтовик" зазначив, що все робиться, на жаль, у парторганізації кулуарно і втаємничено від нього, а тому він вже толком і не знає чи був він останнім часом головою, чи вже переобраний.

"В парторганізації з'явились люди, яких раніше в ній не було видно, вони з'явились зовсім недавно, якийсь місяць тому. Ви самі побачите їх найближчим часом, я думаю, в списках кандидатів в депутати на місцеві вибори: до обласної ради, до міської ради", - додав В.Сташенко.


О.КОНАШЕВИЧ


 (голосів: 2)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Cічень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі