Вівторок, 23 липня 2019, 09:25 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Топ-5 скандалів Житомирщини за 2011 рік

19-12-2011, 19:01               
Всеукраїнська організація Асоціація РR Ukraine провела моніторинг інтернет-видань та опитувань в соціальних мережах, а також адресне анкетування фахівців сфери комунікацій щодо резонансних публікацій та повідомлень у ЗМІ, що найбільше зацікавили українців і мають право називатися скандалами.

Про скандальні події в Житомирській області, що набули цього року загальноукраїнського резонансу, Всеукраїнська організація Асоціація РR Ukraine нагадала у Житомирі 19 грудня під час прес-конференції.

П’ятірку скандалів-2011 на Житомирщині очолила історія про Ботанічний сад та будівництво на його території гіпермаркету «Епіцентр». Нагадаємо, Житомирський національний агроекологічний університет добровільно відмовивсяся більше, ніж від п’яти гектарів землі в кутку Ботанічного саду на користь будівництва там «Епіцентру». Через цей комерційний проект губернатор посварився з місцевими депутатами. В контексті інших словесних образ очільник області назвав народних обранців сірими дикунами. Імена «дикунів» Рижук обіцяв занести до чорного списку й розвішати його на усіх стовпах Житомира.

Друге місце посіли «чотири колеса Дебоя». 30 листопада міському голові Житомира Володимиру Дебою на знак протесту проти покупки розкішного автомобіля за бюджетні кошти активні житомиряни подарували велосипед «Аіст». Мер від «великодушного» подарунка відмовився.

«На «Лексусі» з Божою допомогою, або «не хлібом єдиними…» - «золота» середина топ-5 скандалів Житомирщини. Промоніторивши українські інтернет-видання, експерти Асоціації РR Ukraine з’ясували, що дорогі автомобілі полюбляють не лише чиновники, а й служителі церкви. Навіть у Києві знають про шикарний новенький «Лексус», на якому Єпископ УПЦ Московського патріархату Никодим приїхав очолити Житомирську і Новоград-Волинську єпархію.

Олександр Юркевич, віце-президент Асоціації РR Ukraine, іронічно наголошує, що, схоже, Никодим схильний до нумерології і… Джеймса Бонда, адже номер його машини – «0007». Зайвий «0», вочевидь, свідчить про більш високу ступінь освяченості. До речі, як стверджує О. Юркевич, цей номер вельми популярний серед духовенства. Так, Митрополит Київський і всієї України УПЦ МП Володимир їздить на Mersedes-Benz з дуже схожим номером: «АА 0007 АА». А Патріарх Київський і всієї Русі-України УПЦ КП Філарет їздить аналогічним Мерседесом з номерним знаком «777».

На четвертому місці топ-5 скандалів – «Ковзани, що збуджують». Губернатор Житомирської області під час відкриття в обласному центрі катка для дітей від захвату подію порівняв з… сексом: «Ковзани – це така штука… як секс», - сказав очільник області.

Як зазначають аналітики Асоціації РR Ukraine, влада Житомира та області в плані «оригінальних» висловів не унікальна. Керівництво інших областей теж доволі часто сипле «перлами».

Закрила п’ятірку найпопулярніших і найгостріших подій у Житомирській області «Безкоштовна медицина як різновид бізнесу». Житомирські лікарі протягом 2010 року продавали онкохворим препарати, які повинні видаватися безкоштовно. Ліки призначалися для проведення хіміотерапії. Про медиків-підприємців, що вміють гроші робити «з повітря», стало відомо цього року, завдяки СБУ. За даними правоохоронців, медпрацівники встигли заробити на онкохворих близько 110 тисяч гривень. Встановлено, що на вудку аферистів попалося кілька сотень осіб.

Ірина Коник, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»


 (голосів: 0)


Версія для друку




Додавання коментаря




Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Липень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі