Вівторок, 25 січня 2022, 07:42 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Дебой запевняє, що без згоди житомирян ботсад ніхто продавати не буде

29-03-2012, 18:08               
29 березня, під час сесії Житомирської міської ради, місцевий депутат від партії «Громадянська позиція» Олександр Величко, представляючи опозицію (фракції «Батьківщина», «Фронт Змін», «Свобода»), передав меру «Спільну заяву депутатів, що захищають ботанічний сад м. Житомира від продажу».

«Депутати міської ради, усвідомлюючи інтереси житомирян, які їх обрали, виступають з наступними позиціями у міській раді, - йдеться у зверненні:

1. Земля ботанічного (фруктового) саду по вулиці Корольва,39 має залишитись у власності громади Житомира, а значить має належити кожному житомирянину як представнику цієї громади.

2. Територія має залишитьись «зеленою зоною» і в найближчому майбутньому має бути облаштована із врахуванням умов для відпочинку батьків з дітьми, людей поважного віку.

3. В бюджеті міста 2013-2015 років мають бути передбачені кошти для благоустрою території як зони відпочинку громади міста. Розрахунки мають здійснюватися публічно».

Депутат міськради від Партії регіонів Валерій Онопрієнко нагадав Величку, що ділянка площею 5,34 га по вул. Корольова,39, не є територією ботанічного саду. «Ботанічного саду там немає, - каже Онопрієнко, - ви людей вводите в оману». Нагадали опозиції й про те, що фруктовий сад старий і не плодоносить, а для того, щоб посадити там нові дерева – чи то фруктові, чи декоративні, - треба не менше п’яти мільйонів гривень.

«Грошей постійно бракує, - каже представник «Громадянської позиції», але чомусь їх вистачає на інші речі, наприклад, 600 тисяч на автомобіль...»

«Я публічно заявляю, що про ніякий ботанічний сад мова не йде, - каже Дебой. - Ботсад ніхто ніколи не збирався продавати й цього робити не буде. Ця заява на вашій совісті», - звернувся міський голова до депутата Величка.

Мера підтримала голова Житомирської міської організації політичної партії Віталія Кличка «УДАР», депутат міськради Тетяна Шкуропат. «Ділянка по Корольова, 39 на сьогодні відноситься до громадської та житлової забудови, - пояснює Шкуропат. – Нині ще немає жодного акту щодо передачі земельної ділянки місту. Тому абсурдно ставити питання про долю тих п’яти гектарів – воно не на часі. Коли землю передадуть місту, можливо, тоді буде аукціон, потім визначиться його переможець. Можливо, там буде аквапарк чи льодовий палац… Нині ситуація абсолютно невияснена».

Пізніше, під час брифінгу, керівник Житомира сказав, що для реального розвитку території яблуневого саду потрібна серйозна інвестиція, а ті люди, які підписали заяву-звернення, не лише не вкажуть, де ці гроші взяти, а й не ініціюють прибирання в садку.

Вирішуючи, що зробити на п’яти гектарах скандального фруктового саду, Володимир Дебой обіцяє прислухатися до думки громади. «Якщо ж знайдеться інвестор, який вкладе серйозні кошти у розбудову там паркової зони, я його підтримаю, - каже мер, - якщо ж інвестор захоче зробити там аквапарк, я його підтримає тричі. Якщо буде йти мова про цивілізований бізнес, але з благоустроєм і публічним обговоренням цього питання, я думаю, депутатський корпус підтримає мене. Я хочу щоб навколо цього ми зняли спекуляцію. Тільки публічне, узгоджене з громадою рішення буде прийнте», - запевнив міський голова.

Ірина Коник, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»


 (голосів: 1)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Cічень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі