Скандали > "Кидалово": прийоми житомирських підприємців

"Кидалово": прийоми житомирських підприємців


9-08-2011, 19:53.
В поточному місяці Антимонопольний комітет України виявив у Житомирській області ряд порушників, які наживалися на незаможних селянах, психічнохворих та автовласниках.

Житомирське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало ТОВ «Молочна фабрика «Рейнфорд», ДП «Молочний завод», ПП «Еней» та ПП «Ренет» загалом на 24 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії. Як показало розслідування, суб’єкти господарювання одночасно встановили та утримували на однаковому рівні закупівельні ціни на молоко коров’яче незбиране в межах села Глезне Любарського району області. Такі дії призвели до ущемлення інтересів здавачів сировини. Відповідачі визнали порушення та зобов’язалися сплатити штраф до державного бюджету.

Житомирське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало ТОВ «Юлтис», ПП «Альбатрос» та ФОП Крижанівського В.В. загалом на 17,7 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії, що призвели до спотворення результатів торгів. Як встановило Відділення, суб’єкти господарювання узгодили тендерні пропозиції під час проведення Житомирською обласною психіатричною лікарнею № 1 торгів із закупівлі спреду солодковершкового.

Житомирське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало ПАТ «Житомир-Авто» загалом на 51 тис. грн за зловживання монопольним становищем. Як показало розслідування, товариство встановлювало економічно необґрунтовані тарифи на послуги з технічного обслуговування автомобілів марок «Chery», «Chevrolet», «Kia» та «Opel» у період гарантійного строку експлуатації. Оскільки такі дії призводять до негативних наслідків для споживачів, Відділення зобов’язало припинити порушення та привести свою діяльність у відповідність до вимог законодавства.

Інтернет-видання "Житомирський Меркурій"

Повернутися