Скандали > Скандал в Житомирському "Фронті Змін"

Скандал в Житомирському "Фронті Змін"


30-09-2010, 09:31.
Голова Житомирського міського осередку політичної партії "Фронт Змін" Віталій Сташенко переконаний, що "Житомирський "Фронт Змін" проданий політичним шахраям, які є соратниками міського голови Віри Шелудченко, таким як Сергій Сухомлін, Геннадій Зубко".Про це він заявив під час прес-конференції 27 вересня у Житомирі.

"Сьогодні понад 60% виборців негативно оцінюють роботу діючого мера Житомира та її команди і, звичайно, не проголосують за неї. У цій ситуації "Фронт Змін" потрібен Вірі Шелудченко аби обманним шляхом провести своїх людей у міську раду, висунути Геннадія Зубка в якості технічного кандидата, і, таким чином, відтягнути на себе частину протестних голосів", - повідомив Віталій Сташенко.Він каже, що під час створення осередків "Фронту Змін" процеси їх формування організовували зовсім інші люди, ніж ті, які стали біля керма партії нещодавно.

"Якщо подивитись трохи в історію, то я й моя команда були біля витоків формування і створення партійної організації на Житомирщині. Ми щоденно працювали з тисячами прихильників, організовували їх в єдину силу, пройшли гідно президентську кампанію. Уся ця робота пішла прахом.
Нинішній "Фронт Змін" - це тільки оболонка і прикриття для політичних махінацій Віри Шелудченко і названих вище її соратників. Розумієте, коли потрібно було створювати і розбудовувати нашу партійну організацію, то там ні ви, ні ми не бачили ані Геннадія Зубка, ані Віру Шелудченко, ані Сергія Сухомліна. Тоді вони єдиною командою займалися зовсім іншими, більш привабливими справами, у них були інші завдання і цілі. Але зараз їм необхідна оболонка, і дуже прикро, що нею стала партія "Фронт Змін".

Я й досі переконаний, що ті ідеї та цілі, які закладені у програмних документах "Фронту Змін" є нормальними і перспективними. Я готовий виконувати будь-яку роботу для реалізації цих ідей, але ж не з цією командою", - говорить Віталій Юрійович. За словами Віталія Сташенка, в Житомирському «Фронті Змін» принцип формування партійних списків на місцеві вибори невідомий.

"Вони прикриваються красивими лозунгами і словами про моральність, принциповість, рейтингом Арсенія Яценюка, цинічно зраджують виборців, займаються відкритим політичним шахрайством, аби залишитися біля корита", - говорить Віталій Сташенко.
Віталій Сташенко також повідомив, що до "Фронту Змін" не був членом жодної з політичних партій: "Я прийшов у "Фронт Змін" через власні переконання". При цьому додавши, що не буде брати участь у політичному шахрайстві.

"Мій партквиток політичної партії "Фронт Змін" під номером 85. Я не можу і не буду обманювати людей. Я не буду спільно з ними цинічно зраджувати житомирян. Я оголошую про свій вихід із партії", - сказав Віталій Сташенко.

Відповідаючи на запитання журналістів стосовно того, що зараз називається ім'я вже зовсім іншого голови Житомирського міського осередку "Фронту Змін", тепер вже колишній "фронтовик" зазначив, що все робиться, на жаль, у парторганізації кулуарно і втаємничено від нього, а тому він вже толком і не знає чи був він останнім часом головою, чи вже переобраний.

"В парторганізації з'явились люди, яких раніше в ній не було видно, вони з'явились зовсім недавно, якийсь місяць тому. Ви самі побачите їх найближчим часом, я думаю, в списках кандидатів в депутати на місцеві вибори: до обласної ради, до міської ради", - додав В.Сташенко.


О.КОНАШЕВИЧ

Повернутися