Скандали > Житомир без води та тепла, вибивання боргів чи передвиборчий трюк?

Житомир без води та тепла, вибивання боргів чи передвиборчий трюк?


29-10-2010, 01:41.
Скандалом завершилось сьогоднішнє засідання Виконавчого комітету Житомирської міської ради.
28 квітня, приблизно о 12 годині дня, коли засідання було в самому розпалі, як грім з ясного неба грянула звістка – “Житомиробленерго” почало відключення від електропостачання КП "Житомирський водоканал".
Житомирський міський голова Віра Шелудченко закликала присутнього в залі прокурора міста Житомира розібратись з цим підприємством, після чого покинула засідання.

В результаті відключення насосних станцій третього підйому, без води залишились райони Польова, Крошня та Малікова. Якщо проблема не буде вирішена найближчим часом, ці райони можуть залишитись і без тепла.

Що ж передувало цим подіям? Приблизно два тижні тому, водоканал отримав попередження про відключення, але ні його керівник, ні Житомирська міська рада платити по рахунках не збирались – в міському бюджеті обмаль коштів.
Треба погодитись, борг у водоканалу дійсно чималий, 4 мільйони гривень.
І ось, замість того, щоб сушити голову над пошуком грошей, керівництво міста тішило себе думкою, що всі насосні станції міста захищені екологічною бронею. Що забезпечує їх недоторканістю від всіх видів відключень.

Але найцікавіше розпочалось в другій половині дня. Скликавши ЗМІ на терміновий брифінг, Житомирський міський голова Віра Шелудченко повідомила, що райони які стали жертвами відключення забезпечені цистернами з питною водою, такі ж цистерни чергують біля котелен, аби підпитувати тепломережу.
Заспокоївши присутніх, Віра Шелудченко звинуватила в усіх гріхах заступника голови ОДА Володимира Дебоя, який є одним з претендентів на крісло мера, ніби це він ініціював зняття екологічної броні з насосних станцій третього підйому. І при цьому навіть не повідомив про рішення комісії міську владу.

Повернутися