Скандали > Житомирський окружний апеляційний суд не задовільнив позов Віри Шелудченко

Житомирський окружний апеляційний суд не задовільнив позов Віри Шелудченко


12-11-2010, 16:29.
Нещодавно колишній Житомирський міський голова та кандидат на цю ж посаду, Віра Шелудченко, звернулась до Житомирського окружного адміністративного суду, та звинуватила виборчі комісії Богунського та Корольовського районів міста Житомира в неправомірних діях, бездіяльності та шахрайстві під час підрахунку голосів. Віра Тимофіївна вимагала скасувати рішення виборчих комісії Богунського та Корольовського районів, Житомирської виборчої комісії та Житомирської обласної виборчої комісії, а також вимагала перерахунок голосів.

В якості доказу на свою користь, представник обвинувачення надав суду ксерокопію протоколу №22 однієї з виборчих дільниць Корольовського району. В цьому протоколі в графі Шелудченко В.Т. стоїть нуль голосів, а в графі Тимошенко - п'ятдесят вісім голосів. Треба зазначити, що громадянин Тимошенко зняв свою кандидатуру і не приймав участі у виборах.

Перевіривши оригінали протоколів з цієї виборчої дільниці, суддівська трійця на деякий час усамітнилась в дорадчий кімнаті. Ухвалу суду оголосила головуючий суддя Сичова.

Якщо говорити коротко і викинути всі фігури мови українського судочинства, то Житомирський окружний адміністративний суд залишив позов кандидата на посаду Житомирського міського голови Віри Шелудченко без розгляду. Оскільки вищезазначений кандидат запізнився із своїм позовом. Термін оскарження результатів виборів зазначено в українському законодавстві.

Постанова Житомирського окружного адміністративного суду більш цікава. Порівнявши оригінали протоколів №1 , 2 та 22, однієї з виборчих дільниць Корольовського району м. Житомира, судді побачили, що ці протоколи ідентичні, і кандидат Шелудченко має свої 58 голосів, тоді як кандидат Тимошенко має штамп “вибув”. В той же час , надана представником обвинувачення, ксерокопія протоколу № 22 немає нічого спільного із своїм оригіналом, і тому не може бути доказом. Оскільки обвинувачення не може повідомити звідки цей документ, та не моє інших доказів – справу закрито за відсутності доказів.

Житомирський окружний адміністративний суд постановив: у проханні здійснити перерахунок голосів виборців, здійснити повторне голосування в Корольовському районі міста Житомира, та визнання недійсними результати виборів Житомирського міського голови – відмовити.
Рішення Житомирського окружного апеляційного суду може бути оскаржено упродовж двох днів з моменту оголошення.

P.S.У Житомирі за кандидата на посаду Житомирського міського голови Віру Шелудченко проголосувало 6751 виборців

Повернутися