Скандали > В Житомирському соцстрасі знову «заворушка»

В Житомирському соцстрасі знову «заворушка»


6-12-2010, 20:26.
Сьогодні в Житомирі відбулося засідання Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Як стало відомо «Житомирському Меркурію» з власних джерел, на засіданні розглядалося питання «Про ситуацію у Житомирській дирекції Фонду соцстрахування».

Раніше ми вже повідомляли, що 27 жовтня на посаді директора Житомирської дирекції був поновлений рішенням Богунського районного суду Микола Дегліс, який впродовж багатьох років пропрацював на цій посаді. Але протягом останнього року цю поважну установу буквально трусило від судових позовів, перевірок, зміни керівництва, перетрубації кадрів. У березні цього року Миколу Дегліса на посаді змінив Валерій Ситайло, який очолював дирекцію до вищезгаданого рішення суду.

Зворотна зміна Ситайла на знову того ж таки Дегліса пройшла з невеликим скандалом. Відповідно до рішення суду наказ про поновлення Миколи Дегліса на посаді видало й київське начальство.

І ось сьогодні представники профспілок, держави та роботодавців, які й складають обласний Фонд соцстраху (по 7 осіб від кожної сторони) та мають повноваження давати згоду на призначення чи звільнення директора також взялися за вирішення проблеми.

Як повідомляє наше джерело, Валерій Ситайло написав заяву про звільнення з посади директора Житомирської дирекції Фонду соціального страхування (раніше він був нібито звільнений наказом керівництва Фонду соцстраху України).

Разом з тим обласний фонд звернувся з проханням у Фонд соцстраху України про звільнення Миколи Дегліса, який в даний час є директором Житомирської дирекції. Щоправда, тут слід очікувати не тільки рішення з Києва. Очевидно прийдеться чекати і постанови ще одного суду, призначеного за нашою інформацією, на 9 грудня. А ще ходять чутки, що дехто зі сторони профспілок і з сторони работодавців невдоволені їхнім представництвом у Фонді, а відтак ставлять під сумнів його легітимність...

Тож якихось швидких висновків чи прогнозів ми робити не будемо. Час поставить все на свої місця, а ми вам про це повідомимо.

Інтернет-видання «Житомирський Меркурій»

Повернутися