Скандали > Юлії Тимошенко світить буцегарня

Юлії Тимошенко світить буцегарня


17-12-2010, 11:57.
Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко не повинен бути винятком із принципу "Закон один для всіх".

Про це заявив депутат від Партії регіонів Владислав Лук'янов у вівторок, повідомляє прес-служба партії.

"До того ж, він сам його (принцип "Закон один для всіх") неодноразово піднімав на щит. На що ж він тепер ображається?", - зазначив парламентарій.

Лук'янов також висловив думку, що "у кожної людини є свій "момент істини".

"Сьогодні він настає і для дрібного шахрая Луценко. Тому не треба робити з цього якусь піар-акцію", - заявив він.

"Просто потрібно розуміти, що людина ця бла нечесною, непорядною і повинна нести відповідальність за дії, що підпадають під ознаки кримінальних злочинів", - підкреслив депутат.

За його словами, спроби притягти сюди "за вуха" політику безперспективні з однієї простої причини - політична сила Луценка в ході будь-яких виборів ніколи не підходила до прохідного бар'єра.

"Їх результати завжди наочно показували те, чим насправді є її "вождь", а саме - нуль без палички. Він ним був і залишається зараз", - пояснив політик.

Коментуючи захист екс-глави МВС з боку представників БЮТ, Лук'янов зазначив, що в цьому немає нічого дивного.

"Тому що Тимошенко розуміє, що ті дії, які здійснювала вона, теж кваліфікуються Кримінальним кодексом як злочини. А значить, рано чи пізно їм може бути дана оцінка компетентними органами", - уточнив він.

"А далі, якщо підтвердиться склад злочину, вона услід за Луценком понесе встановлену КК відповідальність. Так що страх за власну шкуру, а аж ніяк не геройство в захисті інших дрібних шахраїв, рухає зараз Тимошенко, що віддає собі звіт у тому, що черга може дійти і до неї", - вважає Лук'янов.

"Тому і намагається організувати свій захист "на дальніх підступах". І чим активніше вона буде це робити, тим зрозуміліше всім буде, що у неї самої рильце в пуху. В пуху, який просто так збрити не вдасться", - підкреслив депутат-регіонал.

"Я сподіваюся, що нове керівництво Генпрокуратури, нарешті, проведе повне і об'єктивне розслідування "художеств" Луценко, а остаточну крапку поставить суд", - резюмував Лук'янов.

Повідомляє Українська правда

Повернутися