Вівторок, 20 жовтня 2020, 17:05 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Чого житомиряни чекають від нинішнього мера?

28-01-2011, 17:28               
Чого житомиряни чекають від нинішнього мера?− Юзеф, 53 роки, охоронець банку.
Я вважаю, що його не було й не буде, цього мера. Маю надію, що Рижук і Дебой разом щось зроблять, адже вони представники однієї партії.Чого житомиряни чекають від нинішнього мера?− Валерій, 57 років, пенсіонер.
На мій погляд, в першу чергу треба вирішити таке, можливо, дещо неетичне питання, як відсутність туалетів по місту. Варто також реставрувати центр Житомира. Ну і, звісно, дороги…Чого житомиряни чекають від нинішнього мера?− Олексій, 22 роки, тимчасово безробітній.
Треба, щоб людям зарплату платили. Та й робочих місць побільше б. І добре було б, якби плата за комунальні послуги була нижчою.Чого житомиряни чекають від нинішнього мера?−Тетяна, 49 років, приватний підприємець.
Мер повинен бути Людиною, чесною і достойною. А в місті треба покращувати екологію, надати необхідне забезпечення малозахищеним верствам населення. І не забувати про духовність.


Чого житомиряни чекають від нинішнього мера?− Лідія Антонівна, пенсіонерка.
Треба, щоб мер перш за все пам’ятав про ті обіцянки, які він давав, коли йшов на вибори. Необхідно привести до ладу дороги і все місто взагалі. Я чекаю, що люди, які справно платять за комунальні послуги, більше не будуть страждати через неплатників.
Чого житомиряни чекають від нинішнього мера?−Варвара Вікторівна, пенсіонерка.
Надіюсь, що нова влада вирішить проблему благоустрою ринку. А ще треба ремонтувати дороги й сприяти покращенню роботи світлофорів. Наприклад, на перехресті вулиць Б.Тена і Мануїльського влітку світлофора взагалі не видно за кронами дерев.Чого житомиряни чекають від нинішнього мера?− Валентина Іванівна, 68 років, пенсіонерка.
Треба збільшити кількість міського транспорту й полегшити процедуру оформлення субсидій на комунальні послуги. А ще в нас погано організована робота міських служб. Постійно доводиться вистоювати безкінечні черги.


Чого житомиряни чекають від нинішнього мера?− Василь Миколайович, 46 років, пенсіонер.
У нас погано організоване комунальне господарство. Варто реорганізувати комунальні служби. Й тарифи в нашому місті занадто високі.Чого житомиряни чекають від нинішнього мера?−Михайло, 35 років, технік.
Я вважаю, що нинішній мер Житомира в першу чергу повинен навести порядок на дорогах. Таких «убитих» доріг немає в жодному обласному центрі України. Але, чесно кажучи, я мало вірю, що щось докорінно може змінитися. Скільки мерів було, а результат той же…

Чого житомиряни чекають від нинішнього мера?− Олег, водій.
Що стосується моєї професійної діяльності, то найболючіше питання − стан наших доріг. Крім цього, не може не хвилювати постійне підвищення тарифів на комунальні послуги.Чого житомиряни чекають від нинішнього мера? Ігор, 51 рік, будівельник.
Першочергова задача Володимира Дебоя − потурбуватися про створення таких умов, щоб запрацювали підприємства, розвивався малий та середній бізнес, і, таким чином, створювалися нові робочі місця, адже безробіття спричиняє ріст злочинності, створює хаос в суспільстві.


 (голосів: 3)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі