Субота, 29 лютого 2020, 02:49 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Працівники ДАІ Житомирщини обіцяють вивчити англійську мову

14-02-2011, 11:01               
«Працівники ДАІ проти корупції!» - саме під таким голосним девізом відсьогодні будуть працювати співробітники підрозділів Державтоінспекції не тільки в нашій області, але й по всій державі. На колегії Міністерства внутрішніх справ, яка відбулася ще в листопаді минулого року, міністр Анатолій Могильов проголосив 2011-й роком ДАІ в системі МВС.

Усю серйозність намірів вищого керівництва взялися роз’яснити особовому складу підрозділів ДАІ УМВС України в Житомирській області безпосередні начальники. Це й було зроблено 9 лютого на розширеній нараді при заступнику начальника УМВС в області Валерії Марчевському.

Як відзначив керівник обласного УДАІ Петро Блажівський, на сьогодні пильна увага як громадськості, так і засобів масової інформації прикута до роботи працівників Державтоінспекції. На жаль, оцінка діяльності останніх далеко не завжди виявляється позитивною. І залежить це не тільки від низького рівня іміджу структури ДАІ, але й часом від самої поведінки того чи іншого працівника. Відтак, до основної задачі, що стоїть перед Державтоінспекцією – забезпечення безпеки дорожнього руху, додалася ще одна – вдосконалення взаємовідносин з його учасниками. Вимоги залишилися ті ж самі – безкомпромісне дотримання законності та особиста дисципліна кожного працівника.

– В першу чергу, це стосується інспекторів дорожньо-патрульної служби, які безпосередньо спілкуються з людьми. Від дисципліни та порядності кожного з них напряму буде залежати ефективність роботи ДАІ в цілому, - зазначив Петро Блажівський. Він також пообіцяв, що контроль за виконанням цих вимог з боку керівництва буде суворим і постійним.

Добиватися виховання особистості кожного інспектора ДПС у Державтоінспекції будуть шляхом проведення спеціальних тематичних занять в системі службової підготовки, а також складання індивідуальних заліків. Окрім того, в ході підготовки до «Євро-2012» планується привити співробітникам ДАІ мінімальні навики спілкування англійською мовою.

Поряд з виховними заходами буде ретельним чином контролюватися діяльність того чи іншого інспектора дорожньо-патрульної служби. Так в ДАІ сподіваються викоренити такі ганебні явища, як корупція, хабарництво, фальсифікація і под.

– Ще раз повторюся: ми працюємо не на кількісний, а на якісний показник, - заявив керівник обласного УДАІ. – Не слід забувати, що основні критерії оцінки нашої роботи – це зниження аварійності на дорогах та підвищення ефективності використання технічних засобів, що є у нас на озброєнні.
Крім того, Петро Ілліч звернув увагу працівників ДАІ на необхідність відстеження змін в адміністративному законодавстві.

Спираючись на слова міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова, він зазначив, що вже вирішується питання про внесення поправок у санкцію 130 статті (Керування транспортним засобом у нетверезому стані) адмінкодексу. Покарання за це порушення повинно бути безальтернативним – позбавлення права керування.

Професійні дії, а також грамотна фіксація та належне оформлення правопорушення, підкріплені добросовісним ставленням до виконання службових обов’язків – залог здорового функціонування ДАІ в цілому та нормальних взаємовідносин між учасниками дорожнього руху й інспекторами ДПС.

Ольга Номерчук, УДАІ УМВС


 (голосів: 1)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі