Неділя, 5 грудня 2021, 07:36 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

День закоханих у Житомирі пройшов з аншлагом. Фото

15-02-2011, 15:18               
Жодного вільного місця не знайшлось у концертній залі Житомирського телецентру під час проведення мистецького свята "Молодь обирає мистецтво-2011" в рамках відомого поліського продюсерського проекту "АКАДЕМІЯ ЗІРОК-5".

Організатори проекту – головне управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації, міська рада та концертно-видовищне об'єднання "ШОУ СЕРГІЯ ВІКТОРОВА" – підготували різнобарвну програму за участю кращих представників творчої студентської молоді.

А відкрили свято привітальним словом заступник губернатора області Віктор Куницький та начальник головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту області Раїса Гула, які передали присутнім вітальні слова від Президента України В.Ф. Януковича. Привітав числених глядачів свята міський голова Володимир Дебой, побажавши студентству подальшого творчого розвитку.

Концертну програму свята продовжили чарівні моделі fashion-студії "Elit Brilliant Models", які представили захоплюючі вбрання центру весільних послуг "Твій день".

Тим часом обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом, "Клініка, дружня до молоді" Центральної міської дитячої лікарні, громадські організації "Перспектива", "ВМ ЛЖВС", "Молодь – за здоровий спосіб життя" провели у фойє телецентру соціальні акції та опитування серед глядачів на тему: "Кохання та його… наслідки".

А на сцені повним ходом проходила традиційна супер-гра "Перехрестя кохання" за новими умовами: у ній брали участь дві пари, які вже знають одне одного, а ведучі свята ретельно перевіряли, наскільки добре ці хлопці і дівчата знають одне одного, їх звички та особливості характеру, задаючи їм різні запитання. Наприкінці свята глядачі своїми оплесками обрали ідеальну пару свята: ними стали житомиряни Настя і Денис, які отримали у подарунок мобільні телефони від Партії Регіонів та призи від Житомирського директора фірми "Оріфлейм" Світлани Дехтяренко та директора Центру весільних послуг "Твій день" Олександра Гезя.

З новими пісенними творами вдало виступили молодіжні виконавці Настя Навольнєва, Андрій Глущук, Ярослава, нові молодіжні проекти "Hailey & Valenta" та "Мілагра", молодіжні групи "Магма" та "Пау-TINA", а також "золотий голос Полісся" Олександр Палюшкевич. Нові танцювальні композиції представили школа сучасного танцю "T-SQUAD", зразковий колектив "Колорит" (МКСЦ), танцювальна група "D-EvenT" та гості нашого міста – колектив "Your Stile". А лідер школи сучасного танцю "T-SQUAD" Хейлі, яка цього дня відзначала свій день народження, отримала мобільний телефон у подарунок від журналіста та громадського діяча Сергія Фореста.

Як завжди весело виступили збірна команда КВН ЖДТУ та команда "Штука Турка" ЖДУ ім. І.Франка. А конкурс на найромантичніший поцілунок, який також відбувся на сцені телецентру, обрав своїх переможців – житомирян Ольгу та Сергія, які отримали сувеніри від газети "Замок володарів".
Отож, День святого Валентина закінчився відчуттям того, що свято вдалося!

Генеральний медіа-партнер проекту - телерадіокомпанія "ЕФІР" та її чудові радіостанції "Русское радио", "Ера FM", "Наше радіо", "Ретро FM", "Рекорд". Головний медіа-партнер – газета "Ваші ІНТЕРЕСи", ексклюзивний медіа-партнер - газета "20 ХВИЛИН", головний радіо-партнер – радіо "Житомирська хвиля". Інформаційні партнери – радіостанція "Z-радіо", обласне та міське радіо, газети "Купець", "Пульс-норма", "Замок володарів", "Місто", "Авізо", "Імперія ТV", "Житомирщина", "Меркурій".

Інтернет-видання «Житомирський Меркурій»

День закоханих у Житомирі пройшов з аншлагом. Фото
День закоханих у Житомирі пройшов з аншлагом. Фото
День закоханих у Житомирі пройшов з аншлагом. Фото
День закоханих у Житомирі пройшов з аншлагом. Фото
День закоханих у Житомирі пройшов з аншлагом. Фото
День закоханих у Житомирі пройшов з аншлагом. Фото
День закоханих у Житомирі пройшов з аншлагом. Фото


теги: телецентр, день, закохані, аншлаг

 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    грудня 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі