Середа, 28 жовтня 2020, 02:38 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Житомир – багатий на співочі таланти

18-02-2011, 14:20               
В цьому переконались організатори, конкурсанти та глядачі пісенного конкурсу«Співоче місто». 16 лютого в ЗОШ № 19 відбувся 4 відбірковий тур ІІ загальноміського пісенного конкурсу «Співоче місто», учасниками якого стали юні співочі таланти - учні ЗОШ №10, ЗОШ №19, ЗОШ №8, ЗОШ №20 ЗОШ № 35 , та ліцею №2. У попередніх трьох турах прийняли участь 68 конкурсантів із 18 загальноосвітніх навчальних закладів міста, 22 дітей стали переможцями та будуть змагатись у фіналі конкурсу.

Молодих талантів міста об’єднав соціальний проект «Країна дитинства», який передбачає проведення серед учнів 32-х загальноосвітніх навчальних закладів м.Житомира пісенного конкурсу «Співоче місто», а також концертних програм творчої молоді та дітей з особливими потребами «Діти – Дітям».

Проведення ІІІ відкритого молодіжного музичного фестивалю «В країні – родині» у травні цього року напередодні Міжнародного дня захисту дітей стане логічним завершенням – фіналом конкурсу «Співоче місто» та концертних програм «Діти – Дітям». Фестиваль «В країні – родині» обєднає виступи кращих юних співаків загальньоосвітніх шкіл та дітей-артистів з особливими потребами.

Слід зауважити, що на фестивалі колективи дітей з особливими потребами не виступають на конкурсній основі, адже такі діти вже переможці, що повірили у власні творчі сили та допомагають іншим стати на шлях пошуку свого таланту. Найактивнішими учасниками концертних програм «Діти – Дітям» стали юні артисти Житомирської спеціальної школи – інтернату для глухих дітей (худ. керівники – Ірина Гальчевська, Ірина Тернова), будинку культури обласної організації УТОГ (худ. керівник – Ірина Гусаковська).

До складу журі конкурсу увійшли досвічені педагоги: Іщенко Оксана – викладач по класу вокалу музичної школи № 2; Івасенко Лариса - викладач Новогуйвинської музичної школи; Кондратюк Артем - естрадний співак, лауреат та володар Гран-прі всеукраїнських та міжнародних конкурсів; Добровольська Вікторія – художній керівник ансамблю «Акварельки»; Глібко Андрій - викладач відділення народних інструментів музичної школи № 2.

Організаторами проекту «Країна дитинства» виступають управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації, управління культури і туризму Житомирської облдержадміністрації, управління культури Житомирської міської ради, управління освіти Житомирської міської ради, управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради, а також Житомирська міська громадська організація «Клуб громадянської опіки».

Партнерами проведення конкурсу є спортивно – розважальний комплекс «ФОК», кінотеатр «Україна», представництво компанії «Оріфлейм»( директор Світлана Дехтяренко), рекламне агентство «ЛЮКС ДИЗАЙН», а також Житомирська міська громадська організація «Самолет».
На думку організаторів проекту «Країна дитинства», такі масові мистецькі заходи сприяють безпосередньому спілкуванню дітей міста, сприяють інтеграція дітей з особливими потребами до широкого загалу учнівської молоді, а також створення соціокультурних передумов для запровадження інклюзивних форм навчання можливе за умови формування в молодіжному середовищі спільних цінностей, долання комунікативних бар’рів.

Олег Поліщук - координатор проекту «Країна дитинства».

Житомир – багатий на співочі таланти


 (голосів: 1)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі