Вівторок, 25 січня 2022, 07:33 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

На Житомирщині триває четвертий щорічний обласний творчий конкурс до Дня журналіста

1-04-2011, 10:23               
Його організаторами є обласна державна адміністрація, обласна рада, управління у справах преси та інформації та правління обласної організації Національної спілки журналістів України.

Конкурс проводиться з метою визначення кращих засобів масової інформації та журналістів, які професійно, майстерно та об’єктивно висвітлюють події, що відбуваються на Житомирщині, повідомляють про діяльність органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, порушують у своїх публікаціях, теле- і радіосюжетах проблеми, актуальні для територіальних громад області.

До участі в конкурсі приймаються надруковані (озвучені) журналістські матеріали штатних працівників ЗМІ та позаштатних авторів; друковані видання, радіо- й телепередачі за період з 15 квітня попереднього року до 15 квітня року, в якому відбувається конкурс.
До конкурсу допускаються ЗМІ області, які систематично виходять у світ (в ефір) більше року.

Конкурс відбуватиметься за такими номінаціями:
«Журналіст року – лауреат премії імені Василя Земляка» (серед журналістів друкованих ЗМІ області);
«Журналіст року – лауреат премії імені Василя Остапчука» (серед журналістів радіомовлення та телебачення області);
«Кращий молодий журналіст» (до 35 років).
«Кращий журналістський матеріал»:
із висвітлення діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування;
із висвітлення актуальних для суспільства тем;
із висвітлення життя області у всеукраїнських ЗМІ;
краща фотопублікація.
«Кращий засіб масової інформації»:
серед районних та міськрайонних газет;
серед обласних видань.
«Краща радіопередача».
«Краща телепередача».

Для участі у номінаціях: «Журналіст року – лауреат премії імені Василя Земляка», «Журналіст року – лауреат премії імені Василя Остапчука» та «Кращий молодий журналіст» подаються 5 (п’ять) журналістських матеріалів, опублікованих у друкованих засобах масової інформації (в оригіналі) та відповідно 5 (п’ять) радіо-, телесюжетів (програм) у запису на компакт-дисках з короткою їх анотацією.

Для участі у номінації «Кращий журналістський матеріал» подається 1 (один) журналістський твір, опублікований у друкованому засобі масової інформації (в оригіналі) та відповідно 1 (один) радіо-, телесюжет (програма) в запису на компакт-дисках з короткою його анотацією.

Для участі у номінації «Кращий засіб масової інформації серед друкованих ЗМІ» подається 5 (не більше) номерів друкованих ЗМІ.

Для участі у номінаціях «Краща радіопередача» та «Краща телепередача» подається 5 (не більше) випусків однієї радіо- (телепередачі), яка систематично виходила в ефір протягом року під однією назвою, у запису (на компакт-дисках).

До матеріалів на кожну номінацію додається заявка на конкурс згідно з установленою формою.

Матеріали на конкурс подають як самі претенденти, так і редакції ЗМІ, інші юридичні чи фізичні особи (за згодою претендента).

Конкурсні роботи та заявка до них надсилаються до 15 квітня року, в якому триває конкурс, із поміткою «На конкурс ЗМІ» за адресою: 10014, м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 2, управління у справах преси та інформації облдержадміністрації.
Контактні телефони: 47-45-89; 47-46-25; 41-84-62.

Результати конкурсу оголошуються під час урочистостей з нагоди Дня журналіста, які передбачають церемонію нагородження переможців та дипломантів.

Управління у справах перси та інформації Житомирської облдержадміністрації


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Cічень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі