Неділя, 5 грудня 2021, 07:27 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Як звітують про свою роботу депутати міської ради?

9-08-2011, 20:17               
Ініціатори кампанії «Дізнайся як працює твій депутат» дали прес-конференцію, в ході якої презентували результати запитів на інформацію, направлених всім депутатам-мажоритарникам та головам фракцій Житомирської міської ради. Громадські активісти запитували текст передвиборчих програм та звіт за 7 місяців роботи міської ради.

Учасники кампанії представили аналіз отриманих листів. «Фактично за два місяці ми отримали дев’ять конструктивних відповідей» - говорить Владислав Пучич, - «позитивно відзначились Олександр Величко - «Українська платформа», Валентин Стойко - «Свобода», Михайло Пухтаєвич - «Сильна Україна», Ігор Гундич – «Рідне Місто», Борис Буряченко, Наталя Боровська, Юрій Мойсеєв, Андрій Амєлін та Володимир Михалець - «Фронт Змін».

Вищезазначені депутати представили свої програми, розповіли про методи контакту з виборцями округу (приймальня, сайти, соціальні мережі), представили свої ініціативи та зазначили дату та місце звітування перед виборцями округу, як того вимагає Закон.

Також було надіслано чотири формальних відписки:

Наталя Леонченко, «Партія Регіонів», секретар міської ради: зазначила, що: «як депутат міської ради я не є розпорядником публічної інформації». Жодних контактів людей, проблеми яких вирішено чи дати/місця звіту не надано.

Михайло Заславський, «Молодіжна партія України»: відносно передвиборчої програми запропонував ще раз звернутись до «Молодіжної партії України», а стосовно звіту депутатської діяльності, відповів, що у міськраді немає фракції «Молодіжної партії», а тому «Вам не може бути надано жодних звітів неіснуючої фракції, зокрема і стосовно «обіцянок» - терміну, чинним законодавством України не визначеним».

Василь Кучик, «Партія Регіонів»: відписав, що депутат дійсно повинен звітувати перед виборцями округу та об’єднаннями громадян, однак додавши, що рада повинна визначати орієнтовні строки проведення звіту. Жодних посилань на проведений звіт або його планування та передвиборчу програму не надано.

Тетяна Шкуропат, «УДАР Віталія Кличка»: дослівно «В зв’язку з тим, що наша політична сила є досить молодою ми йшли на вибори без голосливих обіцянок. Ми гарантували допомогу виборцям в відстоюванні їх прав, інтересів та свобод в регіонах. Що і виконує депутатський корпус та актив партійних організацій, районів та міста. Наша програма партії «УДАР Віталія Кличка» була прийнята лише 11 червня 2011 року на VIII з’їзді організації політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка», з якою ви можете ознайомитися на сайті: http://klichko.org А тому наша робота та політична діяльність попереду!»

Віталій Кічкірук представив аналіз роботи депутатів у комісіях, згідно їх офіційних протоколів. Так, депутат Михайло Заславський жодного (!) разу не брав участі у роботі земельної комісії, членом якої він є. Понад 50% робочих засідань своїх комісій пропустили депутати В. Примачек (79%), С. Мошковський (67%), І. Гундич (63%), І. Іваницький (56%), С. Голішевський (53%), О. Фещенко (53%) та А. Лілик (52%).

Дмитро Ткачук, підводячи підсумки зазначив: «Як видно з аналізу отриманих відповідей та відвідуваності засідань комісій, велика частина з них не готова до депутатської роботи, а тому й звітувати перед громадою вони не можуть. Громадськість повинна постійно тримати депутатів у тонусі, і нагадувати про те, що захист прав, свобод та інтересів громадян є обов'язком депутата. Якщо ж вони не мають намірів цього робити то й не гідні представляти виборців. Більше того, є реальні законодавчі механізми, які дозволяють відкликати депутата, якщо він злісно не виконує своїх функцій».

Насамкінець, активісти закликали всіх житомирян та об’єднання громадян до контролю і тиску на депутатів. «Якщо депутат міської ради не виконує своїх прямих обов’язків, то він повинен піти. Ми закликаємо всіх активних житомирян та громадські об’єднання ініціювати збір підписів за відставку таких депутатів», - підсумували громадські активісти.

Інтернет-видання "Житомирський Меркурій"


 (голосів: 1)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    грудня 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі