Четвер, 15 квітня 2021, 11:33 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

"Дівчата із Житомира" отримали нагороду "Голосящий КиВиН 2011"

8-09-2011, 17:51               
7 вересня команда КВН «Дівчата із Житомира» розповіла представникам ЗМІ про участь у 7 Міжнародному фестивалі «Голосящий КиВиН 2011» в Юрмалі, де дівчатам вдалося вибороти почесний приз.

Команда КВН «Дівчата із Житомира» - єдина українська та єдина жіноча команда КВН на 17 Міжнародному фестивалі «Голосящий КиВиН 2011» в Юрмалі. Завдяки команді «Дівчата із Житомира» Україна вперше за 10 років виграла КіВіНа. Останній раз українська команда завойовувала нагороду цього пісенного фестивалю в 2001 році, це були «95 квартал».

Для житомирянок це - друга нагорода. Першого КіВіНа в темному дівчата вибороли в 1997 році.

Команда КВН «Дівчата з Житомира» сьогодні входить до трійки найбільш успішних українських команд КВН Вищої ліги АМЖ.

Житомирянкам удалось отримати КіВіНа вдруге. Вперше дівчата привезли нагороду, до речі також КіВіНа в темному, в свій дебютний рік - в 1997 році. Тоді «Дівчата» пропустили вперед лише Театр КВН ДГУ та «Нових армян». В 2011 році житомирянки поступилися тільки командам РУДН, ПриМа + СОК, УЕздный город, Сбірна Краснодарського краю (всього на фестивалі виступили 16 команд).

Як згадує лідер команди «Дівчата із Житомира» Марина Поплавська, цьогорічна нагорода далася їм нелегко – доводилось недосипати та недоїдати, аби більше часу виділити на репетиції: «В горнилі Юрмали нам довелося, як у Данте, пройти дев’ять кіл пекла».

"Дівчата із Житомира" отримали нагороду "Голосящий КиВиН 2011"
Для довідки: двічі завойовували нагороди фестивалю з українських команд лише «95 квартал» і Театр КВН ДГУ - ЮВіНи у світлому. Один раз нагорода дісталася (в 1999) «Харківським ментам». Більше жодній українській команді не вдалось підкорити Юрмалу.

Офіційний сайт Міжнародного Союзу КВН про виступ житомирської команди на фестивалі в 2011 році:

«Начало хорошее, задорное - девушки представились. Акцент на Марине Поплавской - опытной рулевой команды. Марина сделала ход конем - спела песню, посвященную Евросоюзу. Песня - конек Марины, поэтому зрительская овация была несмолкаемой. Далее текстовые шутки - в разрыв. Приятные добавки - песня о женской сумочке, в которой есть всё, даже полученный когда-то КиВиН, и душевная финалка. Всё выступление - на высоком уровне. Публика в восторге. Зал принял их феноменально хорошо».

Телевізійна команда КВН «Дівчата з Житомира» - команда Вищої ліги АМІК (Президент - А.В.Масляков)
- Двічі володарі «КіВіНа в темному» на Международном музыкальном фестивале «Голосящий КиВиН» в г.Юрмала 1997 рік, 2011 рік
- Дворазові чемпіони Асоціації КВН України.
- Учасники Вищої Української ліги КВН на канале «1+1».
- Володарі Кубку Дружби КВН Ізраїлю (2008 г.).
- Учасники усіх ювілейних телевізійних концертів команд-метрів КВН.

Трансляція фестивалю в Юрмалі відбудеться в п'ятницю, 9 вересня, на Першому каналі ОРТ після вечірніх новин.

Інтернет-видання «Житомирський Меркурій»


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі