Вівторок, 25 січня 2022, 06:59 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Житомирський губернатор пообіцяв працівникам ТТУ виплатити заборговану зарплату до кінця року

7-12-2011, 12:37               
6 грудня відбулася профспілкова конференція працівників трудового колективу Житомирського трамвайно-тролейбусного управління з питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати. У конференції взяли участь голова Житомирської ОДА Сергій Рижук та мер міста Володимир Дебой.

Про фінансовий стан підприємства доповіла начальник планово-економічного відділу Валентина Таможська. Вона підкреслила, що ТТУ є єдиним соціальним перевізником у місті, а загальна кількість пільговиків, що користуються міським електротранспортом, складає 55% всіх пасажирів і розподіляється по 20 категоріях. Житомирське ТТУ отримує недостатнє фінансування з Державного бюджету за пільгове перевезення пасажирів, яке складає 30% від потреби. Недофінансування у поточному році склало 18 млн. грн. Заборгованість по зарплаті за липень-листопад поточного року сягає 7 млн. грн.

На погіршення фінансового стану вплинуло також суттєве підвищення вартості електроенергії, за споживання якої у поточному році сплачено на 1,5 млн. грн. більше, ніж у минулому.

Однак і в таких складних умовах підприємство працює і навіть нарощує рухомий склад електротранспорту. З 1 вересня поточного року на лінію додатково вийшли 15 тролейбусів і 2 трамвая, а з 1 грудня ще 12 тролейбусів. Загальна кількість рухомого складу підприємства на сьогодні складає 106 одиниць. У ТТУ також надають послуги, в тому числі й рекламні, що збільшило доходи підприємства на 800 тис. грн.

Валентина Таможська і керівник підприємства Віктор Мирончук звернулись до керівників влади з проханням про виділення додаткової субвенції у сумі не менше 11 млн. грн., оскільки крім боргів по зарплаті, підприємство має заборгованість за спожиту електроенергію, непогашений кредит.

Свій виступ на конференції Сергій Рижук почав з твердої обіцянки працівникам трудового колективу виплатити заборговану зарплату до кінця року. Очільник області також зауважив, що у березні наступного року підприємство отримає кошти на погашення інших боргів за рахунок перевиконання обласного бюджету. Крім того, повідомив Сергій Рижук, є домовленість з Київською міською адміністрацію щодо передачі Житомиру 30 тролейбусів, ще 25 буде взято у лізинг з Білорусі.

«Однак треба ліквідувати цю порочну практику накопичування боргів і вирішувати проблему на законодавчому рівні, оскільки на місцях ми не маємо належних повноважень і залежимо від державної політики в частині пільгового перевезення», – заявив голова облдержадміністрації. Він висловив впевненість у тому, що для вирішення питання потрібна реформа, а не заняття соціальним популізмом. «Потрібно прийняти рішення щодо виділення коштів, які пільговики витрачали б на власний розсуд», – сказав Сергій Рижук.

Житомирський міський голова Володимир Дебой у своєму виступі на конференції також зазначив, що для того, аби зробити комунальний транспорт беззбитковим, необхідно ввести монетизацію пільг, тобто замінити пільги грошовою компенсацією.

Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Житомирської ОДА


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Cічень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі