Вівторок, 7 грудня 2021, 14:34 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

У Житомирській виправній колонії навчають 22 робітничим спеціальностям

26-12-2011, 13:10               
25 грудня у Житомирській виправній колонії № 4 відбувся захід, під час якого були підбиті підсумки роботи засуджених у 2011 році, їх участі у програмах диференційно-виховного впливу, у житті колективу. З нагоди наступаючих різдвяно-новорічних свят проведений концерт, підготовлений власними силами.

Такий своєрідний день відкритих дверей в установі проводиться щоквартально і, за словами працівників установи, має позитивний психоемоційний і виховний вплив на тих, хто відбуває покарання.

Житомирська виправна колонія № 4 є установою середнього рівня безпеки. На даний час тут відбувають покарання 1438 чоловіків, вперше засуджених за скоєння вбивства, за незаконний обіг наркотичних речовин тощо. Вони тримаються у жилих приміщеннях – гуртожитках – по 80-120 чоловік у кімнаті. Серед засуджених – представники 22 країн дальнього зарубіжжя.

Важливу роль у виконанні та відбуванні покарань має залучення засуджених до праці. У промисловій зоні установи засуджені займаються дерево- і каменеобробкою, створена лінія по виготовленню гумового взуття, у наступному році планується запуск лінії з виготовлення кросівок. Під замовлення тут виготовляють меблі тощо.

На території виправної колонії працює загальноосвітній навчальний заклад та професійно-технічний центр, де навчають 22-м виробничим спеціальностям. Створені умови для бажаючих отримати дистанційну вищу освіту. Так, двоє чоловіків є студентами вищого навчального закладу.

За сумлінну поведінку, ставлення до праці, навчання та активну участь у суспільному житті колонії до засуджених застосовуються заохочувальні норми: умовно-достроково звільнені від відбування покарання 219 засуджених, застосовано заміну невідбутої частини покарання більш м’яким до 169 засуджених, переведено до колонії мінімального рівня безпеки з полегшеними умовами тримання 7 засуджених. Під дію Закону України «Про застосування амністії в Україні», який вступив в силу 28.07.2011 року, підпало 55 засуджених.

Фактичний випуск товарної продукції підприємством Житомирської виправної колонії №4 в діючих цінах за 10 місяців 2011 року склав 5 млн. 903 тис. грн. Протягом січня – жовтня ц. р. реалізовано продукції на суму 5 млн. 954,6 тис. грн. Протягом жовтня поточного року тарифна ставка для засуджених складала 5,92 грн./год. виходячи із рівня мінімальної зарплати у 985 грн.

Підбиваючи підсумки стану дисципліни серед засуджених за 2011 рік, їхнє ставлення до праці, перший заступник начальника колонії В’ячеслав Кіріченко повідомив, що за 12 місяців поточного року зареєстровано 2114 порушень дисципліни (у 2010 р. – 2301), серед яких переважають умисне ухилення від праці, порушення розпорядку дня. До дисциплінарної відповідальності за 12 місяців притягнуто 450 осіб (у 2010 р. – 591). У дисциплінарний ізолятор поміщено 103 особи, у приміщення камерного типу переведено 21 особу.

За матеріалами управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Житомирської ОДА


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    грудня 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі