Четвер, 1 жовтня 2020, 00:14 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Житомир без води не залишиться. Фото

12-01-2012, 17:31               
12 січня заступник житомирського міського голови Микола Боровець та директор Комунального підприємства «Житомирводоканал» Леонід Башинський ознайомили місцевих журналістів з проектом Модернізації систем централізованого водопостачання та водовідведення, який вже реалізовується на підприємстві. Проект спрямований на заміну технічно зношеного та аврійного устаткування підприємства з переходом на очистку води з допомогою гіпохлориду натрію.

«Це, фактично, будівництво нового заводу на водоканалі, - розкриває суть новинки М. Боровець. – Даний проект модернізації передбачає заміну застарілого та зношеного обладнання хлораторної водопровідної станції другого підйому та перехід на гіпохлорид натрію».

Дезинфекція води гіпохлоритом натрію у порівнянні з рідким хлором дозволяє використовувати більш низьку дозу активного хлору, забезпечуючи значне зниження шкідливих утворень, зокрема тетрахлоретану.

Серед переваг нововведення Боровець також назвав: підвищення якості води, впровадження нового технологічного процесу, економія трудових ресурсів та електроенергії.

Ініціатори проекту передбачають, що новий «завод» на «Житомирводоканалі» вироблятиме гіпохлорид натрію не лише для забезпечення власних потреб, а й на продаж.

28 листопада минулого року було укладено договір на виконання підрядних робіт на суму 5 400,0 тис. грн. (кошторисна вартість 5900,0 тис. грн.) між Головним управлінням житлово-комунального господарства та енергозбереження Житомирської облдержадміністрації (замовником) та АТЗТ «Екологія України» (генпідрядник). Обсяг коштів міського бюджету (співфінансування) 1 400,0 тис.грн.

На сьогодні виконано підготовчі роботи, демонтовано частину обладнання в приміщенні водопровідної насосної станції, підготовлено площі для встановлення нового обладнання.

Передбачається, що вже через 3,2 роки за рахунок економії енергоресурсів та зменшення ремонтних витрат проект окупиться.

Микола Боровець каже, що модернізація централізованого водопостачання та водовідведення не вплине на «водні» тарифи для населення. Навпаки, з часом вода з-під крану для житомирян навіть подешевшає.

Також заступник мера спростував чутки стосовно того, що Житомир може залишитися без води через 24-мільйонний борг перед енергопостачальною компнією ПАТ «ЕК Житомиробленерго». Як запевнив М. Боровець, нині не існує жодних загроз припинення діяльності водоканалу.

За його словами, влада міста має намір спільно з губернатором звернутися до прем’єр-міністра України з вимогою прийняти окрему постанову по Житомирському водоканалу: «Ми будемо наполягати на тому, щоб в цій постанові були враховані три пункти. Перший – про необхідність сприяння укладенню «мирової» угоди з керівниками обленерго, аби ми мали можливість розблокувати рахунки підприємства. Другий – треба переглянути тарифи на водопостачання в Житомирі. І нарешті, третій пункт, в якому повинна йти мова про те, що необхідно повернути різницю в тарифах або списати борги, чи провести взаємозалік розрахунків з обленерго», - зазначив заступник міського голови.

Житомир без води не залишиться. Фото

Житомир без води не залишиться. Фото

Житомир без води не залишиться. Фото

Житомир без води не залишиться. Фото

Житомир без води не залишиться. Фото

Житомир без води не залишиться. Фото

Житомир без води не залишиться. Фото


Ірина Коник, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»


 (голосів: 1)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі