Середа, 21 листопада 2018, 23:12 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

У Житомирі відкрили новий корпус міської дитячої лікарні

29-02-2012, 18:08               
29 лютого у Житомирі урочисто відкрили новий лікувальний корпус Житомирської міської дитячої лікарні.

Будівництво корпусу, в якому розмістилось інфекційне відділення міської дитячої лікарні, розпочалось у 1992 році, але через брак коштів будівельні роботи були зупинені і відновлені у 2010-2011 роках, впродовж яких було освоєно 8 227 000 грн. З початку будівництва об’єкта з міського та державного бюджетів спрямовано 16 764,0 тис. грн., у тому числі 12 223,8 тис. грн. - з державного бюджету.

У нововведеному корпусі, окрім власне інфекційного відділення, є відділення реанімації та інтенсивної терапії, відділення лабораторної діагностики.

В урочистостях з нагоди відкриття введеного в експлуатацію нового приміщення лікарні брав участь Голова Верховної Ради України Володимир Литвин.

Спікер подарував лікарні сучасний ультразвуковий інгалятор і пообіцяв медикам допомогти необхідною апаратурою. «Я переконаний, що наше завдання сьогодні полягає в тому, щоб наповнити якісним змістом це відділення, насамперед, обладнанням, - зауважив Литвин. - Я вже прочитав перелік того, що потрібно. Ми зробимо усе, щоб це обладнання було тут, аби до чудових, знаючих лікарів була додана необхідна техніка. Тоді, я думаю, тут можна буде вирішувати всі проблеми лікування та оздоровлення дітей».

Нині для забезпечення своєчасної діагностики та надання кваліфікованої медичної допомоги дітям з інфекційними захворюваннями вкрай необхідно придбати апарат штучної вентиляції легень для дітей, аналізатор газів крові та кислотно-лужного стану, комплекс рентгенівської діагностики з цифровою обробкою зображення.

Обласна влада, за словами губернатора Сергія Рижука, збираєтьс і надалі приділяти значну увагу медичній сфері. Очіьник області зазначив, що на найближчій сесії обласної ради планується 70% так званих вільних залишків спрямувати на розвиток галузі охорони здоров’я жителів Житомирщини.

В регіоні бракує кардіологічного центру, тому значні кошти будуть спрямовані саме на його створення. Медична допомога, яку він надаватиме, зможе врятувати здоров’я і, можливо, життя 1,5 тис. потенційних інфарктників.

Виступаючи під час урочистого відкриття лікувального корпусу, Рижук попросив у очільника парламенту грошей, аби в області можна було відкривати подібні установи. «Якось я почув такий добрий-добрий анекдот дитячий, - каже губернатор. - Мама з хлопчком стоїть. До них підходить чоловік і каже: «Ой, який гарний хлопчик», - витягує з кишні цукерку й дає дитині. Мама до хлопчика: «Сину, що треба сказати». А він: «Дайте ще», - закінчив анекдот губернатор й звернувся з проханням до Литвина, - Дайте ще грошей - ми ще зробимо добре».

Медичних працівників закладу та будівельників, що зводили приміщення інфекційного відділення нагородили почесними грамотами облдержадміністрації, обласної ради, міськради, обласного і міського управлінь охорони здоров’я.

Головний лікар Житомирської міської дитячої лікарні Володимир Башек отримав відзнаку Верховної Ради України.

Також про захід дивіться фоторепортаж.

Ірина Коник, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Листопад 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі