Четвер, 20 лютого 2020, 06:02 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

У Житомирі обговорювали підгототовку міста до ЄВРО-2012

1-03-2012, 17:50               
29 березня, за 100 днів до початку Чемпіонату Європи з футболу ЄВРО-2012, у Житомирі відбулось засідання Ради керівників підприємств та підприємців, присвячене підготовці міста до Чемпіонату.

Як відзначив на початку засідання голова житомирської Ради керівників підприємств та підприємців Валерій Онопрієнко, місто має гарне географічне положення й, зважаючи на те, що ціни на номери київських готелів уже підскочили до захмарних висот, Житомир зможе непогано заробити, прийнявши певну кількість іноземних гостей-уболівальників.

Головною проблемою Житомира, за словами провідного спеціаліста управління культури і туризму облдержадміністрації Юлії Святенко, є те, що інформація про місто розповсюджується дуже мляво. «Якщо ми говоримо про те, що Житомир хоче брати активну участь у ЄВРО-2012, ми повинні зробити так, щоб при згадуванні про Чемпіонат, Житомир був в Інтернеті не на останніх позиціях, - каже Ю. Святенко. – Задача Житомира – представити свій культурний та туристичний потенціал».

Начальник управління культури і туризму Житомирської міськради Лариса Харчук розповіла, що зараз до випуску готують 20 тис. інформаційних буклетів з відомостями про місто. 5 тис. з них вийдуть англійською мовою, 5 тис. – російською та 10 тис. – українською. Точками розповсюдження буклетів будуть приміські заклади громадського харчування, заправки тощо. Л. Харчук сподівається, що іноземні туристи, які відвідають Україну, ознайомившись з інформацією в буклеті, просто не зможуть проїхати повз наше місто.

Лариса Петрівна переконана, що в Житомирі необхідно створити туристичне бюро, яке б займалося координацією туризму в період ЄВРО.

На думку голови громадської організації «Центр розвитку туризму» Миколи Костриці, метушитися щодо Чемпіонату вже запізно – Житомир «проспав» ЄВРО.

«Про це треба було думати не зараз, за 100 днів до Чемпіонату, а за 2-3 роки до нього», - переконаний Костриця. Громадський активіст вважаю, що треба думати про туризм на Житомирщині взагалі, адже ЄВРО мине, а туристична галузь в області так і залишиться нерозвиненою.

В. Онопрієнко вважає, що, приваблюючи туристів, основну ставку варто робити на цінову політику стосовно вартості проживання та харчування у місті. Крім того, каже Валерій Васильович, ремонту міські готелі практично не потребують. Єдине, чого дійсно бракує, - WI-FI в номерах.

У житомирському ТРЦ «Глобал UA» до ЄВРО збираються створити фан-зону. Про це розповів керуючий справами міськвиконкому, керівник робочої групи міста з підготовки до Чемпіонату Петро Кудряшов. На фан-зоні площею 10 тис. м² буде розміщено два великих екрана, аби футбольним уболівальникам було зручно переглядати матчі.

Територію фан-зони охоронятиме міліція.

Також Кудряшов запевнив присутніх, що Житомиру не буде соромно вітати іноземців, адже місто гарно підготувалось до ЄВРО, крім того, ще є час, аби виправити помилки.

Ірина Коник, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі