П'ятниця, 28 січня 2022, 08:41 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Житомирщина готується до проведення Євро-2012

19-04-2012, 10:10               
Питанням стану підготовки дорожнього господарства, інфраструктури, дотримання правил безпеки на території Житомирщини під час проведення фінальної частини Чемпіонату Європи по футболу Євро-2012 була присвячена нарада, яку провів голова облдержадміністрації Сергій Рижук.

«Область має належним чином забезпечити проведення чемпіонату. Ця робота включає в себе цілий спектр питань – від безпеки руху і екологічного контролю до системи заходів щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій», - наголосив Сергій Рижук.

Кожен із заступників голови облдержадміністрації прозвітував про підготовку до проведення Євро-2012 у напрямку, що належить до його компетенції.

Насамперед мова йшла про впорядкування в’їзних знаків, облаштування лісових масивів, придорожніх смуг вздовж основних шляхів, ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, освітлення населених пунктів.

Територією області проходять магістральні шляхи Київ-Чоп (протяжністю 192 км), Київ-Ковель (166 км), а також шляхи на Бердичів, Любар, Овруч (до кордону з Білоруссю). На облаштування автомобільних доріг, зазначалося під час наради, виділено 159,7 млн. грн., що на 16 млн. більше минулого року. Першочерговим завданням є ліквідація ямковості та інших деформацій дорожнього полотна, що зроблено на більшій половині доріг. Питання, які найближчим часом будуть вирішені, - наявність сигнальних стовпчиків, огорожі, оновлення дорожньої розмітки, освітлення трас. Було підтримано рішення розбити дороги на ділянки і закріпити їх за певними організаціями, які будуть нести персональну відповідальність за належний стан території.

Впродовж останнього часу були обстежені всі придорожні землі сільськогосподарського призначення. По кожній ділянці землі визначено, хто її оброблятиме і навіть яка культура буде посаджена. «Високе звання господарів свого краю зобов’язує нас продумати і врахувати все – впорядкувати і об’єкти водного фонду, і рекреаційні зони, і ферми та інші господарські споруди, розташовані вздовж доріг», - підкреслює Сергій Рижук.

Під час проведення фінальної частини Євро-2012 на території області буде розгорнуто пункти тимчасового базування швидких медичних допомог. На трасі Київ-Чоп їх буде 12, на трасі Київ-Ковель – 11. Ці пункти, розташовані на базі ФАПів та сільських амбулаторій, почнуть працювати з 25 травня. На дорогах мають бути відповідні дорожні покажчики. Службами МНС буде облаштовано 2 вертолітних майданчика у Червоноармійському та Новоград-Волинському районах для термінового перевезення постраждалих у разі виникнення такої необхідності.

Активізувалась робота санітарно-епідеміологічної служби: перевіряється дотримання санітарних норм у придорожніх торгівельних і розважальних закладах, сервісних комплексах.

На території області буде створено кілька фан-зон (центральна розташується на території торгівельного комплексу «Глобал»), 28 пунктів гостинності. У місцях торгівлі вздовж основних доріг буде продаватися туристично-рекламна, сувенірна продукція. Необхідно узгодити покажчики основних культурно-мистецьких об’єктів області, які можуть зацікавити туристів і гостей.

Для облаштування доріг, придорожніх смуг тощо, підкреслювалося на нараді, потрібно використовувати колосальний ресурс – громадські роботи. За повідомленням обласного центру зайнятості, на їх оплату виділено 5,565 млн. грн.

Правоохоронні органи також готуються до належного проведення європейських світових змагань. Зазначалося, зокрема, що створено ситуативний штаб з 24-х представників спецслужб країн світу для забезпечення безпеки під час змагань. Працівники служби безпеки Житомирщини налаштовані на серйозну роботу.

За інформацією головного управління інформації та комунікацій з громадськістю Житомирської ОДА


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Cічень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі