Четвер, 15 квітня 2021, 10:00 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

За період Євро-2012 фан-зону у Житомирі відвідало понад 50 тисяч уболівальників

17-07-2012, 16:01               
Упродовж усього місяця проведення футбольного чемпіонату Євро-2012 житомирські фани мали змогу разом у комфортних умовах повболівати за улюблені команди. Житомир став єдиним в Україні містом (серед міст, що не приймали Євро-2012), яке мало свою постійно діючу на період чемпіонату і головне – безкоштовну фан-зону.

Житомирська фан-зона почала працювати одразу ж у перший день матчу і з кожним днем Євро-2012 нарощувала свої темпи. Вже на першу гру збірної України фан-зону завітали близько 7 тис. уболівальників. За весь же період роботи її відвідали понад 50 тис. житомирян та гостей міста.

Велетенський екран площею близько 30 кв.м., з десяток виїзних кафе зі своїми відпочинковими майданчиками, насичена культурно-розважальна програма із концертами, конкурсами, вікторинами, трансляція власних новин, жодного надзвичайного випадку, правопорушення та погіршення стану здоров’я, демократичні фани, справжні вболівальники української збірної, неповторна атмосфера єдності та підтримки – це далеко не повний перелік характеристик житомирської фан-зони.

Якщо ж інші міста України на організацію та проведення фан-зони витратили сотні тисяч, а то й мільйони гривень із міського бюджету, то Житомиру її функціонування не коштувало жодної копійки із міського бюджету, хоча за попередніми підрахунками комерційних установ, вартість фан-зони становила б 1-2 млн.грн. плюс платне відвідування території. Міській владі вдалося знайти спонсорів та меценатів, готових вкласти гроші в організацію гарного дозвілля для житомирян. Серед головних із них — ТРЦ «Глобал.UA», ТОВ «ЕКО», ЗАО «Житомирські ласощі», ТОВ «РЕК», компанія «ЕКТА» та приватні підприємці. Крім того, на відміну від інших міст, у яких вхід на територію фан-зони був платним, у Житомирі вона була безкоштовною. І навіть така свобода не спричинила жодного правопорушення, адже безпека та здоров’я наших фанів постійно були під контролем бригад міліції та швидкої допомоги. А зручний графік руху міського громадського транспорту, роботу якого було продовжено до 2 год. ночі, дозволяв фанам комфортно приїжджати додому.

Отож, 24 дні поспіль Житомир жив найбільш яскравим в історії країни футбольним святом – Євро-2012, яке приймали Україна та Польща. 16 футбольних збірних дарували глядачам прекрасне шоу, інтригу, радість та розпач, надію та перемоги, а іноді – й непередбачувані результати.

Як футбол завойовує фанатів, так і житомирська фан-зона швидко знайшла своїх прихильників, які не пропустили жодного дня без уже знайомих ведучих – Андрія Говорадло та Максима Голубенко, конкурсів, програм, матчів. Усі вони одноголосні: житомирська фан-зона назавжди залишиться у серцях житомирян як місце, де вболівали родинами, де ставали друзями, де разом переживали хвилини перемог і поразок.

Ведучі фан-зони – Андрій Говорадло та Максим Голубченко – уже сумують за друзями-фанами та насиченим графіком роботи. «Шкода, що Євро-2012 – це марафон на 24 дні. Однак, і за цей короткий час Житомир дав зрозуміти всім, що у нас знаються на футболі, вміють вболівати, при цьому залишаючись однією великою родиною», – говорить Андрій Говорадло.

Кожного дня хлопці готували останні новини з терен футбольного і міського життя, проводили конкурси та аналізували матчі. Цікаво, що правильні передматчеві прогнози стосовно складів збірних команд за період всього чемпіонату, саме цей дует спрогнозував на 92 % вірно. Особливим атрибутом житомирської фан-зони був «Андрій Відун» (Андрій Поддубський) – житомирський діджей. Саме він прийняв близько тисячі прогнозів на матчі ЕВРО-2012.

Володимир Клименчук – один із тих, хто правильно (2:1) спрогнозував перемогу України у матчі зі Швецією. Говорить, фан-зона йому сподобалась усім, а особливо – атмосферою єдності під час матчів за участю нашої збірної. І навіть не зважаючи на дві поразки України, більшість уболівальників підтримували збірну до кінця. Із хлопцем повністю погоджується фанат Євро, постійний відвідувач фан-зони Максим Лойко, який не пропустив жодного дня чемпіонату і постійно робив прогнози до кожного матчу. Максим упевнений: фан-зону житомиряни запам’ятають надовго.

За період свого існування фан-зона прийняла 3 міні-футбольних турніри у форматі 3х3: «Кубок Дня Молоді», «Кубок Дня Конституції» та «Кубок Фан-зони». Найцікавішим та найочікуванішим конкурсом був «фан-батл», коли на сцену піднімались знавці футболу та відповідали на питання по збірним, які виступали в цей ігровий день. Для участі у конкурсі охочі записувались за декілька днів наперед. Також збирали велику кількість учасників конкурси по «Фрістайлу» та «Таргетмену». Загалом, за весь час на фан-зоні було розіграно більше 400 подарунків та призів.

Також житомирська фан-зона подарувала чотири концерти, присвячені відкриттю фан-зони, Дню молоді, Дню Конституції та закриттю фан-зони. На них виступали кращі колективи Житомира: Забава, Черемшина, 3ДЕ, Аміда; солісти: Анастасія Навольнєва, Лора Дідора, Дарья Соколова, Андрій Говорадло та учасник проекту «Шоу №1» – Самір Відрашко. Концерні програми дарували і колективи МКСЦ та студенти Житомирського військового інституту ім. С.П.Корольова Національного авіаційного університету. Крім того, на сцені фан-зони вітали один одного з днем народження і навіть освічувались у коханні.

За інформацією управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міськради


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі