Четвер, 25 лютого 2021, 18:23 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

У Житомирі модернізують зовнішнє освітлення

5-09-2012, 10:11               
У Житомирі оновлюють вуличне освітлення, активно замінюючи старі неекономічні лампи розжарювання на енергоефективні світлодіодні ліхтарі, повідомляє прес-служба Житомирської міськради.

Реалізація проекту відбувається у рамках співпраці з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією НЕФКО по залученню європейських коштів на вигідних умовах.

«Проект є дуже вигідним для міста, адже окуповується за 3,5 роки. Це дає можливість нам не відволікати кошти із бюджету, а за рахунок економії покрити взятий кредит. Таким чином сьогодні розвивається вся Європа», – пояснив міський голова Володимир Дебой умови отримання 3 млн.грн. кредитних коштів які залучаються містом на 5 років під 3% річних та окуповуються за три роки шляхом економії енергоресурсів.

22 провулки міста вже сяють: тут замінено 175 ламп розжарювання на сучасні світлодіодні ліхтарі. Це лише початок втілення проекту. Адже замінити планують майже у 10 разів більше ламп – 1665 одиниць на 180 вулиць і провулків міста. «Для того, щоб повністю завершити переведення м. Житомира із ламп розжарювання на світлодіодні лампи, нам потрібно ще 1,5-2 млн.грн. сподіваюся, ми будемо в змозі виділити ці кошти із бюджету міста», – мовив міський голова Володимир Дебой. Нині ж нове освітлення встановлюють по вулицях, де взагалі не було освітлення, а також там, де раніше працювали лампи розжарювання по 100-150 Вт/год.

Це не лише покращить освітлення провулків, а й допоможе економити бюджетні кошти, – упевнений керівник міста. Адже світлодіодні ліхтарі споживають у 4-6 разів менше електроенергії – 22 Вт/год, мають гарантію від виробника – 7 років, не потребують обслуговування упродовж цього терміну, а також у 2,5 рази більший світловий потік – відповідно, кращу якість освітлення. «Якщо виникнуть будь-які неполадки, ліхтарі буде замінено для міста безкоштовно. Нормативний строк служби таких ліхтарів – 12 років», – додає директор КП «Міськсвітло» Юрій Янушевич.

Оглянути нововстановлені ліхтарі, оцінити прогрес в реалізації проекту та ефективність використання наданих коштів до Житомира завітали і Старший менеджер НЕФКО Елізабет Паулінг-Тоннес та Старший Інвестиційний Радник НЕФКО в Україні Юлія Шевчук. Робоча нарада із виїздом на місце вчора, 4 вересня, відбулася у керівництва міста та представників НЕФКО.

«Мені дуже приємно бачити практичне ефективне застосування отриманих Житомиром коштів – реалізацію проекту по заміні ламп. Житомир – це перше місто в Україні, де кредитні кошти надано напряму муніципалітету. Проект виконується дуже швидко. Місто має велику зацікавленість до нових технологій. Наші інвестиції використовуються ефективно», – підсумовує робочу зустріч та огляд нових встановлених ліхтарів Старший менеджер НЕФКО Елізабет Паулінг-Тоннес. Вибір спрямування коштів саме у Житомир представники НЕФКО пояснюють тим, що отримали хорошу професійну проектну пропозицію. Позика буде виплачена за рахунок економії менше, ніж за 4 роки.

Цьогоріч освітлено пішохідний міст, у планах на найближчий час – відновлення освітлення бульвару із застосуванням світлодіодних світильників.

Отримані від НЕФКО 3 млн.грн. спрямовано на підвищення енергоефективності дитячого садочку №21 по вул. Лесі Українки, 23 та заміну ліхтарів на енергоефективні.

Залучити європейські кошти, у тому числі безповоротний грант, планує міська влада і на утеплення фасадів інших соціальних об’єктів.

Управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міськради


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Лютий 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі