Середа, 28 жовтня 2020, 04:45 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Житомирська влада запевняє, що місто на 95% готове до опалювального сезону

13-09-2012, 11:38               
Нарада щодо підготовки Житомира до опалювального періоду 2012-2013 рр. відбулася 11 вересня за участю керівництва міста, області, керівників житлово-комунальних служб та підприємств.

«Нині ми завершуємо серйозні технічні роботи та ремонти в частині теплопостачання Житомира. Уперше понад 2 млн.грн. ми виділили КП «Житомирводоканал» на аварійний запас труб та інших матеріалів. Майже 1,5 млн.грн. ми спрямували на придбання машини «КРОТ», придбали 8 тракторів для КВЖРЕПів», – зазначив міський голова Володимир Дебой.

Житомир готовий на 95%, – так оцінює заступник міського голови Микола Боровець виконання переліку робіт з підготовки міста до опалювального сезону: «По основних комунальних підприємствах ми маємо 95% зданих актів готовності до зими. Сьогодні всі роботи виконуються відповідно до затвердженого графіку», – запевнив заступник міського голови.

Як повідомив Микола Боровець під час наради, цьогоріч близько 10 млн.грн. спрямовано на підготовку житлового фонду, у тому числі на ремонт дахів, ліфтів, інженерних мереж. А це – удвічі більше від показників минулих років. За підготовчий період замінено 4,7 км.труб. Більшість котелень готові до опалювального сезону, ще частина проходять перевірку. Всі котельні дооснащено лічильниками теплової енергії.

Сьогодні у Житомирі практично відсутні безгосподарні газопроводи. Усі вони перебувають на балансі і належно обслуговуються, – поінформував голова правління ПАТ «Житомиргаз» Валентин Ющенко. Якщо раніше Житомир був єдиним обласним центром, який мав лише одне плече (від Бердичева) подачі газу, то вже незабаром відбудеться відкриття ще двох: від Іванівки та від Глибочиці. «Це передовсім – безпека міста в частині газопостачання. Спасибі вашому колективу за гарну роботу», – звернувся Володимир Дебой до керівника підприємства.

Для належного теплозабезпечення КП «Житомиртеплокомуненерго» реконструйовано котельні по вул. Московська, 48, Київська, 71. Проведено заміну старих котлів на нові з високим ККД. Нині триває реконструкція котельні по вул. Гоголівській. «Цьогоріч сталася подія, на яку ми чекали 20 років – придбано кран, який уже готовий виходити на лінію. – повідомив Валерій Бужинський, головний інженер КП «Житомиртеплокомуненерго», – Тоді як за найманий кран ми сплачували від 10 тис.грн. за 10 днів роботи. Тепер же ми маємо свою техніку».

Великим прогресом Житомира є перехід на світлодіодні ліхтарі замість ламп розжарювання, – наголосив перший заступник начальника інспекції ДАК Едуард Кругляк. «Приємно, що новітнє освітлення активно встановлюють не лише на центральних вулицях, а й на провулках Житомира. І це, дійсно, прогрес. А головне те, що сучасні світлодіодні ліхтарі виготовляють у Житомирі», – мовив Едуард Кругляк.

Присутній під час наради голова облдержадміністрації Сергій Рижук підкресив, що Житомир цьогоріч у порівнянні з попередніми роками, суттєво покращив свої показники. «Лише за цей рік Житомир зумів освоїти у 2,2 рази більше інвестицій, у 3,2 рази більше капіталовкладень. Фінансування освіти збільшено у 2 рази, у 2,5 – охорони здоров’я, медикаментозне забезпечення швидкої допомоги виросло у 7 разів, утричі – фінансування комунального господарства, у 9 разів – ліфтів, культури і спорту – у 3,5 рази», - підсумував Сергій Рижук.

За інформацією управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міськради


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі