Середа, 28 жовтня 2020, 01:38 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

На Житомирщині рятівники відзначають професійне свято

14-09-2012, 16:24               
День Рятівника відзначають незабаром працівники Міністерства надзвичайних ситуацій України. Урочистості з нагоди їх професійного свята відбулися сьогодні, 14 вересня, в управлінні МНС України в Житомирській області.

Житомирський міський голова Володимир Дебой, голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук, голова обласної ради Йосип Запаловський привітали рятувальників міста та області із професійним святом, а також вручили почесні грамоти та подяки.

«Щиро вдячний вам за нелегку працю, за вашу постійну готовність допомогти людям. За 8 місяців поточного року ви під час пожеж врятували 20 життів житомирян. Тільки на воді за літній період врятовано 10 людей, 90 – надано першу медичну допомогу, врятовано десятки людей, які потрапили в дорожньо-транспортні пригоди. Усе це – ваша щоденна робота, яку ви професійно та героїчно виконуєте. Низький уклін вам та велика шана. Щиро вітаю вас зі святом! Здоров’я, затишку і благополуччя!», – звернувся міський голова Володимир Дебой до рятівників.

Серед рятувальників, які сьогодні приймали вітання, – не лише професійні працівники, а й діти-герої, які, ставши свідками небезпечних ситуацій, простягнули руку допомоги.

Зокрема, і 13-річна Іванна Козачук із Новоград-Волинського району: дівчинка врятувала із вогню своїх молодших брата і сестру. Діти залишились удома без нагляду дорослих. У той момент відкрилися дверцята грубки і жар упав на підлогу. Почувши запах диму, Іванка кинулась рятувати своїх молодших брата і сестру. Вибивши шибку, дівчинка витягнула їх на вулицю. Будинок згорів ущент, проте сім’я не залишилася напризволяще – отримала нове житло.

Не залишив дівчинку у біді і ще один герой – 13-річний Дмитро Вовченко із м. Баранівки. Їдучи на рибалку, хлопець побачив, як 5-річна дівчинка не змогла правильно скерувати велосипед і з обриву впала у воду. Дмитро, не вагаючись ні секунди, кинувся рятувати дитину. Тепер дівчинка називає його хрещеним батьком.

Діти про свої подвиги говорять неохоче. Адже йшли на ризик не для подяк, а щоб урятувати життя. Цих двох скромних і водночас героїчних дітей вітали сьогодні керівники області. Сергій Рижук та Йосип Запаловський вручили молодим рятівникам почесні грамоти та цінні подарунки.

Незабаром, 17 вересня, у День Рятівника, у Міністретсві надзвичайних ситуацій України ще одна мешканка Житомирщини Наталя Лисюк буде нагороджена в рамках щорічної Всеукраїнської акції «Герой-рятівник року». Жінка врятувала 4-річну дитину. Їдучи велосипедом на роботу, вона побачила, що тоне хлопчик. Сама Наталя панічно боїться води, бо не вміє плавати. Та жінка увійшла у воду, врятувала дитину і надала першу медичну допомогу. За словами лікаря, який приїхав на виклик, якби рятівниця запізнилася хоча б на 30 секунд, дитина б загинула.

134 життя мешканців Житомирської області врятували цьогоріч працівники УМВС. Загалом в області виникло вже понад 3,7 тис. надзвичайних подій та ситуацій, до ліквідації яких долучилися підрозділи територіального управління МНС України в Житомирській області.

За інформацією управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міськради


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі