Неділя, 5 грудня 2021, 07:38 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Рятувальники Житомирщини звітували про результати оперативно-службової діяльності за 9 місяців 2010 року

19-10-2010, 15:44               
Захід проходив за участю першого заступника Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи генерал-лейтенанта служби цивільного захисту Віталія Бута, голови обласної державної адміністрації Сергія Рижука, першого заступника Голови облдержадміністрації Миколи Олещенка а також начальника головного управління МНС України в Житомирській області генерал-майора служби цивільного захисту Ігоря Нікітчука.

Як зазначив у своїй доповіді перший заступник Міністра МНС України Віталій Бут, як в державі, так і на Житомирщині зберігається тенденція щодо зменшення надзвичайних ситуацій та кількості загиблих на пожежах людей, за що він щиро подякував керівникам районної ланки. В. Бут зазначив також, що керівництвом МНС України проводиться значна робота по підвищенню соціальних стандартів працівників системи МНС. Зокрема, на 2,5 млн. грн. цього року зріс фонд грошового забезпечення рятувальників Житомирщини.

З 1 жовтня вже підвищена мінімальна зарплата працівникам бюджетної сфери. А в проекті бюджету на наступний рік планується передбачити суттєве підвищення зарплатні рятувальникам, водолазам, саперам та іншим бійцям МНС, які щодня ризикують власним життям заради порятунку інших. І це не даремно, адже робота рятувальників МНС досить високо оцінена керівництвом держави і має бути однією із найвіддячуваніших професій в державі.

Добрі показники у службовій діяльності цього року вдалося досягти і еменесникам Житомирщини. Відкриваючи нараду, керівник рятувальної служби області Ігор Нікітчук, зазначив, що загалом для реагування на надзвичайні ситуації, події та ліквідацію їх наслідків підрозділи Головного управління МНС з початку року залучались 2342 рази. В тому числі: на пожежі – 1603; на ліквідацію наслідків ДТП – 44; для надання допомоги населенню та іншим службам у ліквідації надзвичайних подій – 446. Бійцями МНС врятовано життя понад 60-ти громадянам та матеріальних цінностей на суму майже 66,8 млн. грн. Групою піротехнічних робіт знешкоджено 769 одиниць різноманітних боєприпасів.

Завдяки проведеному комплексу організаційних та практичних заходів, докладених вагомих зусиль органів влади, працівників лісової пожежної охорони та підрозділів МНС цьогоріч в області не допущено переростання лісових пожеж до рівня надзвичайної ситуації, у той час як у минулому році їх сталося чотири. Осередки пожеж, які виникали у 2010 році на незначних за площами ділянках лісів, оперативно ліквідовувались.


Рятувальники Житомирщини надавали допомогу не лише населенню Поліського краю, а й мешканцям інших регіонів і держав. Так, сили та засоби Головного управління брали участь у ліквідації надзвичайної ситуацій, пов’язаної з повінню в Республіці Польща та Чернівецькій області. Завдяки їх мужності, високому професіоналізмові та злагодженості під час вирування природної стихії вдалося запобігти поширенню негативних наслідків та не допустити соціальної напруги.

Проте однією з найгостріших для області залишається проблема колишнього Ігнатпільського військового полігону загальною площею 1,6 тисяч гектарів, розташованого на території трьох районів – Коростенського, Лугинського, Овруцького. У рамках виконання Державної цільової соціальної програми протимінної діяльності МНС України на 2009-2013 роки та відповідного Плану її реалізації в межах Житомирської області, піротехнічний підрозділ виконує завдання із суцільного очищення від вибухонебезпечних предметів зазначеної території.

Завдяки співпраці з обласною, районними державними адміністраціями, обласною, районними, міськими радами, у 2010 році за рахунок субвенцій з місцевих бюджетів на виконання обласної Програми для підтримання матеріально-технічної бази пожежно-рятувальних підрозділів виділено майже 483 тисячі гривень. У поточному році рішенням сесії обласної ради Головному управлінню виділено 300 тисяч гривень. Це вагома допомога для підтримання боєготовності на території області оперативно-рятувальної служби «101».

Начальник Головного управління МНС України в Житомирській області генерал-майор служби цивільного захисту Ігор Нікітчук, керівництво МНС України та обласної державної адміністрації вважають, що завдання, які поставлені перед облуправлінням МНС у 2010 році виконуються, морально-психологічний настрій особового складу здоровий, пожежно-рятувальні підрозділи готові до виконання завдань за призначенням.


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    грудня 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі