П'ятниця, 28 січня 2022, 08:12 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

На Житомирщині планують створити «губернаторський фонд» для підтримки та розвитку фізкультури і спорту

20-10-2010, 13:56               
Голова обласної державної адміністрації Сергій Рижук провів нараду з питань перспектив розвиту фізичної культури і спорту в області. За участі спортивної громадськості були обговорені питання:

стан розвитку фізичної культури і спорту в області;

матеріально-технічна база спортивних споруд, шляхи вирішення її модернізації до сучасних стандартів;

відродження професійної футбольної команди в Житомирській області.

Відкриваючи нараду, Сергій Рижук наголосив, що у всеукраїнському спортивному рейтингу за І півріччя 2010 року Житомирщина займає 21 місце з 27 регіонів. Разом з тим, область з триатлону займає (вже п’ятий рік поспіль) перше місце, з хокею на траві – третє, з жіночої вільної боротьби – 9, з легкої атлетики та веслування на байдарках і каное – 13.

Голова облдержадміністрації акцентував увагу присутніх на негативному стані спортивних об’єктів: «Нам потрібні сучасні спортивні споруди європейських стандартів. Терміново потрібно обстежити технічний стан центрального стадіону, розробити та затвердити поетапну реконструкцію головної спортивної споруди області. Привести у належний стан стадіон «Спартак» - добудувати господарські приміщення, реконструювати футбольне поле і глядацьку трибуну та збудувати запасне футбольне поле із синтетичним покриттям. На сьогодні потребує уваги і плавальний басейн, який експлуатується понад 40 років і жодного разу не проведено капітального ремонту цієї важливої споруди».

Учасникам наради запропонували розглянути пропозиції, щодо реконструкції центрального стадіону, які неодноразово надходили до обласної державної адміністрації:

передати весь об’єкт на баланс Житомирської міської ради, зі збереженням цільового призначення;

передати спортивний об’єкт в оренду приватному бізнесу на 20-25 років без зміни цільового використання;

звернутися з клопотанням до Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту про надання цільовому комплексу (центральний стадіон, готель «Спортивний», спортивно-оздоровча база с. Березина Житомирського району) статусу бази олімпійської підготовки, таким чином залучити на відновлення спортивних споруд кошти державного бюджету.

Сергій Рижук наголосив на необхідності створення «губернаторського фонду» для підтримки та розвитку фізкультури і спорту області та запевнив, що за результатами наради будуть підготовлені відповідні доручення. Зокрема, буде розроблено План першочергових дій щодо розвитку пріоритетних видів спорту, який передбачатиме підготовку та участь у змаганнях, придбання сучасного інвентарю, придбання житла майбутнім олімпійцям.

Крім того, голова обласної адміністрації дав доручення керівникам міст та районів щорічно, починаючи з нового бюджетного 2011 року, передбачати збільшення виділення коштів на утримання спортивних шкіл, особливо на придбання інвентарю, забезпечення участі у спортивних змаганнях та створення власної спортивної бази.


Довідково: На Житомирщині збережена мережа дитячо-юнацьких спортивних шкіл, їх сьогодні в області 53, в них займається майже 15 тис. юних спортсменів.

Сьогодні маємо 11 кандидатів на участь у ХХХ Олімпійських іграх 2012 року, до складу збірних команд України з олімпійських видів спорту входить 53 спортсмена, а з неолімпійських – 36.

Щомісячно провідні спортсмени області за високі спортивні досягнення отримують 50 стипендій облдержадміністрації (від 400 до 2000 грн.).

Пріоритетними видами спорту в області є триатлон, легка атлетика, вільна та греко-римська боротьба, веслування на байдарках та каное, бокс, дзюдо, хокей на траві.

Всі житомиряни, які входять до складу збірних команд України з різних видів спорту, тренуються в спортивних школах обласної власності, за рахунок коштів обласного бюджету забезпечується підготовка та участь у всіх змаганнях, виплачуються винагороди та стипендії.

З 14 спортивних шкіл, які знаходяться в обласному центрі, Житомирська міська рада утримує лише дві.


 (голосів: 0)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Cічень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі