Більша половина дорослого населення Житомирської області потерпає від насильства

На думку опитаних, в області потрібно створювати спеціалізовані заклади. Де жертви насильства отримають психологічну, юридичну та медичну допомогу.
Всі опитувані зазначили що у своєму дитинстві, проживаючи разом із батьками зазнавали фізичного насильства. Як наслідок такого виховання, вони допускають фізичне покарання своїх дітей. Більша половина батьків стверджує що цей метод є допустимий, а 7% вважають його основним методом виховання і регулярно використовують.
За даними Служби в справах дітей Житомирської обласної державної адміністрації, за 9 місяців поточного року у житомирській області до адміністративної відповідальності притягнуто 36 батьків, та 6 батьків до кримінальної, 41 особу офіційно попередили. В той же час з початку року 228 осіб було позбавлено батьківських прав відносно 285 дітей, 13 дітей було відібрано.
На обліку служби в справах дітей житомирської ОДА, перебуває 84 дитини які зазнали насильства в сім”ї, 63 з них поставлені на облік в цьому році.
Про це йшлося під час прес-конференції, присвяченій старту акції “16 днів проти насильства”, у Житомирському обласному “Клубі реформ”, яка відбулась за участю працівників Управління в справах сім”ї молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації, обласного гендерного ресурсного центру Житомирської обласної ради, та центром гендерної освіти Житомирського державного університету ім Івана Франка.
Версія для друку
Інші новини на тему: