П'ятниця, 28 лютого 2020, 04:28 RSS Export | Авторизація
Закрити
Логін
Пароль
 

Забули пароль?
інформаційний пульс Житомирщини

Спортивні змагання згуртовують житомирських міліціонерів. Фото

16-12-2010, 09:15               
15 грудня у житомирському фізкультурно-спортивному комплексі «Динамо» працівники УМВС України в Житомирській області змагалися у спортивній формі та фізичному загартуванні. Ця акція була однією з численних заходів, приурочених до Дня міліції України, та мала за мету подальший розвиток службово-прикладних видів спорту серед працівників органів внутрішніх справ і пропаганду здорового способу життя, що безумовно позитивно відображається і на щоденному виконанні службових завдань та обов’язків.

Відкрив спартакіаду перший заступник начальника УМВС України в Житомирській області – начальник УБОЗ Ігор Савченко, який зазначив, що подібні заходи займають одне з чільних місць у підготовці міліцейських кадрів, оскільки вони сприяють підтримці справжнього чоловічого духу та допомагають переносити спортивний запал і на повсякденну роботу. Для правоохоронців підтримання себе у відмінній фізичній формі та зміцнення здоров’я є потребою, без якої не можливо уявити справжнього захисника правопорядку. Ігор Савченко побажав учасникам змагань виступити на високому рівні та досягти успіху, уточнивши, що у колі колег, звісно ж, перемагає дружба.

Міліціонери, які взяли участь у заході, мали змогу позмагатись у силі та вміннях з прикладної стрільби, армреслінгу та футзалу.
До змагань було представлено 12 збірних команд, сформованих із працівників галузевих служб, структурних та стройових підрозділів УМВС України в Житомирській області.

Варто зауважити, що такі змагання є регулярними у житті житомирської міліції, а представники команд-суперниць добре знають можливості один одного, тому й підготовка була досить ретельною та тривалою, адже правоохоронцям потрібно було показати, окрім фізичної сили, ще й свою командну гру та спортивну спритність.

Після офіційної частини відкриття спартакіади та урочистого підняття прапора України під звуки гімну, пройшов перший матч з футзалу, який і став почином спортивних змагань. Протягом першого етапу спартакіади футбольні команди демонстрували доволі захоплюючу гру.
У ході змагань з прикладної стрільби міліціонери виявили, хто ж з них є кращим стрілком та завжди поцілює «в десятку».

Але показником чоловічої витривалості завжди залишаються силові види змагань. Приємно відмітити, що колектив спеціальної роти судової міліції «Грифон» при УМВС України в Житомирській області виховав у своїх рядах двох призерів, які на завершальному етапі, під час боротьби з армрестлінгу, зайняли відповідно друге місце у ваговій категорії до 75 кг та перше – у категорії понад 75 кг.

В бесіді переможець змагань з армреслінгу – заступник командира взводу спецроти «Грифон», старший лейтенант міліції Віктор Давидчук розповів: «Протягом 18 років служби мені довелося працювати у державній службі охорони, спецпідрозділі «Титан», патрульно-постовій службі, а з 2003 року – у «Грифоні». Функціональні обов’язки передбачали виконання завдань по охороні об’єктів, супроводу вантажів, забезпечення охорони громадського порядку та особистої безпеки як юридичних, так і фізичних осіб. І специфіка цих завдань вимагала відмінної фізичної форми. Тому можу сказати, що спортом я займаюся ще з армійських часів. Перевагу надаю бодібілдінгу. Відверто кажучи, в змаганнях з армреслінгу брав участь вперше. Напередодні змагань був проведений попередній відбір у нашому підрозділі, за результатами якого я й прийняв участь у спартакіаді. Приємно, що я виправдав сподівання своїх колег на перемогу».

Не дивлячись на те, що змагання проходили у напруженій боротьбі, вони значно зблизили колег з різних підрозділів, переможці отримали грамоти, дипломи та відзнаки УМВС України в Житомирській області, а кожен із учасників – гарні враження та позитивний заряд енергії.

ВЗГ УМВС України в Житомирській області

Спортивні змагання згуртовують житомирських міліціонерів. Фото
Спортивні змагання згуртовують житомирських міліціонерів. Фото
Спортивні змагання згуртовують житомирських міліціонерів. Фото
Спортивні змагання згуртовують житомирських міліціонерів. Фото
Спортивні змагання згуртовують житомирських міліціонерів. Фото


 (голосів: 2)


Версія для друку
Додавання коментаря
Оксана КузьминаОксана Кузьмина:
Рождественская встреча
Вся наша жизнь соткана из упускаемых и упущенных возможностей. Была возможность встретить новый год в Австрии – музыкальной столице мира. Подвела поведенческая культура. Труба (в облике подруги из Германии) звала, а мне пришлось сидеть не в кресле самолёта, а за рабочим столом писать очередной отчёт.

Ілона БіланІлона Білан:
Зона вільної торгівлі: 17-й раунд переговорів завершено
19 травня 2011 року Верховна Рада України ухвалила постанову "Про рекомендації парламентських слухань на тему: "Про стан і перспективи розвитку економічних відносин України з ЄС та Митним союзом", в якій підкреслюється, що першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів і підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ) як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, що переговори щодо створення ЗВТ з ЄС розпочалися у лютому 2008 року після вступу України до СОТ і є досить непростими через низку проблем економічного характеру. Йдеться про умови доступу українських товарів та послуг на європейський ринок, квоти та перехідні періоди.

Світлана КонончукСвітлана Конончук:
Команда Януковича вдруге заходиться довкола "конституційної реформи"
Людині, обізнаній з українськими політичними обставинами, заголовок статті видасться дивним. Чому "вдруге"? Адже відомо, що Конституцію України вже змінювали принаймні двічі - у 2004 і 2010 роках. За цього не беремо до уваги нереалізовані спроби змінити Конституцію, що мали місце в період "владних змагань" між президентськими виборами - у 2005-2009 роки.

Ірина ЛукомськаІрина Лукомська:
Пенсійна реформа: як до неї мають ставитися політичні партії з огляду на свої партійні програми?
Пенсійна реформа, до якої українську владу підштовхує не так дефіцит Пенсійного фонду чи прагнення підвищити життєвий рівень пенсіонерів, як вимоги МВФ, спонукає поглянути на документи, від яких мали б "танцювати" учасники політичного процесу. А саме - на партійні програми. Фактично, саме ці стратегічні документи мають визначати як ставлення політичних гравців до ініціатив, пропонованих владою, так і напрям самих цих ініціатив.

Сергей СимоновСергей Симонов:
14-летняя житомирянка испытала шок, узнав о своей беременности
В конце 70-х годов Житомир облетела довольно неприятная весть: одна из 14-летних школьниц областного центра готовится стать матерью. Это было ЧП областного масштаба. Руководители городского отдела образования сразу же вызвали к себе "на ковёр" директоров школ, чтобы те, в свою очередь, провели с учениками разъяснительные беседы о последствиях ранних половых связей.

Ярослав ДовгополЯрослав Довгопол:
Незмінний лідер в Казахстані: особливості сучасного президентства
У Казахстані офіційно проголошена дата дострокових виборів президента країни - 3 квітня 2011 року. Відповідний указ підписав напередодні глава республіки Нурсултан Назарбаєв. Таким чином він відкинув "пропозицію народу і парламенту" провести референдум щодо продовження його повноважень до 2020 року, запровадивши "більш наближену" до сучасних демократичних стандартів процедуру – президентські перегони. Водночас, мало в кого залишається сумнівів, що саме цей кандидат матиме переважні шанси на перемогу.

Юлія ТищенкоЮлія Тищенко:
Пріоритети української модернізації: між Казахстаном і РФ?
У нинішньому політичному дискурсі стало правилом гарного тону говорити про потребу модернізації країни як загалом так і за окремими сферами економіки і політики. Сама теза про необхідність реформ і модернізації країни не викликає заперечень, адже реформи і модернізація економіки, соціальної сфери всі роки української незалежності незмінно перебувають на порядку денному. Упродовж новітньої 20-річної української історії ніколи не бракувало планів, концепцій, дорожніх карт реформ. Проте, не вистачало політичної волі, інституційних можливостей для їх реалізації.

Михайло ДімонтМихайло Дімонт:
Стій! Хто йде!?
Отже, вибори. Багато сказано про недосконалість виборчого закону. І це так. Про переваги, які отримують окремі учасники. І це також правда. Про зміну правил під час гри – і це вірно. А скільки ще буде сказано? Особливо після виборів…

Дмитро СкоропадДмитро Скоропад:
Українська система освіти - це плюс чи мінус?
Українські вузи підтверджують правило: не має більшого дурня, ніж дурень з вищою освітою, яка отримана в корумпованому навчальному закладі. Корупція у вищій школі торкнулась усіх етапів освіти: від вступних і випускних іспитів до заліків, дипломів, кандидатських та докторських робіт. Патології, пов’язані із плагіатом, формальними рецензіями, замовчуванням злочинів (наприклад, сексуальних домагань) і низьким рівнем викладацьких кадрів, що є нахабним обманом студентів, зустрічаються у кожному вузі.

Сергій ВікторовСергій Вікторов:
Естрадне мистецтво актуальне й сьогодні...
В наш час особливого значення набуває вирішення проблеми організації дозвілля та зайнятості підлітків та молоді, культурно-естетичного виховання молодого покоління при опануванні сучасного естрадного мистецтва, оскільки трансформаційні зміни, що відбуваються у сучасному соціокультурному просторі, зумовили споживання широкого пласта цього виду мистецтва - найпопулярнішого у молодіжному середовищі.

всі автори
Архів
«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 
В Житомире прошла выставка собак «Полесье-2012»У Житомирі відзначили День пасічникаЖитомирщина бере участь у виставковій акції «Барвиста Україна»У Житомирі підняли прапори на честь відкриття літніх Олімпійських ігор в ЛондоніУ Немиринцях відсвяткували Івана КупалаЖДУ ім. І. Франка вдруге випустив спеціалістів видавничої справиУ Житомирі пройшов фестиваль «Ковальська весна»У Житомирі відкрито нове інфекційне відділення для дітей
© 2010 "Житомирський Меркурій"
За повного або часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Житомирського Меркурія» гіперпосилання на сайт – www.merkury.com.ua. – є обов'язковим.
Керівник проекту: Олександр Сичевський
E-mail редакції: mercury.zt@utel.net.ua
Інформація «Житомирського Меркурія» є інтелектуальною власністю СП «Видавництво «Меркурій». Редакція може не поділяти точку зору авторів статей. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.
Про нас | Контакти | Реклама | Читайте у зручному форматі
Розробка сайту студыя дизайну Оригамі