Суспільство > Завдяки житомирським міліціонерам діти - сироти відчули сімейний затишок

Завдяки житомирським міліціонерам діти - сироти відчули сімейний затишок


27-12-2010, 15:43.
У Новорічні та Різдвяні свята кожен з нас очікує чогось доброго, теплого та радісного. Ми даруємо подарунки та щиро вітаємо оточуючих. Традиційно для більшості населення України ці свята є родинними. Але, на жаль, не у всіх є можливість відчути сімейний затишок.

Щоб створити свято дітям-сиротам та дітям, що позбавлені батьківського піклування, співробітники Богунського районного відділу УМВС України в Житомирській області завітали з новорічними подарунками до Житомирської школи-інтернату, де протягом останніх років вони взяли шефство над учнями третього та четвертого класів.

Під час урочистої зустрічі міліціонери Богунського районного відділу, на чолі із заступником начальника Шатилом В.І., вручили дітям побутову техніку, необхідну для їхнього життя і успішного навчання, пізнавальну літературу та солодощі. Працівники міліції також не залишилися без подарунку – маленькі школярі подарували гостям власноруч зроблену паперову квітку.


Працівники дитячого будинку провели для гостей екскурсію, розповіли про сучасні методи роботи з дітьми, наголосивши на тому, що всі вони потребують не тільки звичайного виховання, але й лікування та реабілітації.

За словами головного лікаря закладу Урсуленко С.В., діти забезпечені державою гарним харчуванням та доглядом, однак в даний період у підсвідомості дітей закладається сприйняття світу, в якому вони живуть, а тому наші діти й потребують особливої уваги зі сторони дорослих, і саме такі зустрічі додають малечі радісних хвилин.


Марина Вітвіцька
,
Богунський РВ УМВС України в Житомирській області

Повернутися