Суспільство > Новорічний сюрприз для дітей-сиріт від Житомирського УСБУ

Новорічний сюрприз для дітей-сиріт від Житомирського УСБУ


30-12-2010, 16:06.
Однією з чудових традицій, яку ось вже протягом двох десятків років підтримує обласне Управління Служби безпеки України, є шефська допомога Житомирській загальноосвітній школі-інтернату І-ІІ ступенів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки.

Традиційно учні молодших класів підшефної школи-інтернату були запрошені до УСБУ на святкову виставу 29 січня – напередодні Нового Року та Різдва Христового.

На новорічному дійстві у постановці Житомирського академічного обласного театру ляльок панувала казкова чарівна атмосфера свята. У гості до дітвори завітали Дід Мороз та Снігуронька, без яких не обходиться жодна Новорічна казка. Юних учасників свята глядачі щедро нагороджували їх оплесками.

У червоній торбинці Діда Мороза та Снігуроньки знайшлися приємні сюрпризи для усіх учасників святкового вечора.

До речі, і напередодні 19 грудня – дня, коли всі діти очікують подарунків від Святого Миколая, співробітники Управління не забули і про своїх підшефних дітей із школи-інтернату, порадувавши їх «миколайчиками під подушкою» – необхідними одягом, «предметами першої необхідності» й спортивним інвентарем.

Гості з СБУ й самі не залишилися без подарунку – чудовий святковий концерт, підготовлений дітьми, неприхована і щира дитяча радість від спілкування з шефами є для них найкращою подякою.


Прес-група УСБ України в Житомирській області

Повернутися