Суспільство > На Житомирщині охорону громадського порядку під час святкування Нового року забезпечували 500 міліціонерів та близько 300 добровільних помічників

На Житомирщині охорону громадського порядку під час святкування Нового року забезпечували 500 міліціонерів та близько 300 добровільних помічників


4-01-2011, 09:24.
На Житомирщині охорону громадського порядку під час святкування Нового року забезпечували 500 міліціонерів та близько 300 добровільних помічників
З 31 грудня 2010 по 2 січня 2011 року працівники органів внутрішніх справ Житомирщини перейшли на посилений варіант несення служби. Саме у цей період на території області, як і по всій державі, у 54 населених пунктах проходитимуть масові заходи, пов’язані із зустріччю Нового року. Тож перед міліціонерами стоїть відповідальне завдання - забезпечити громадський порядок, аби ніщо не завадило гарному настрою людей.

В управлінні МВС та територіальних міськрайвідділах з середини грудня розгорнули роботу оперативні штаби з координації діяльності підрозділів органів внутрішніх справ для забезпечення дотримання законності та правопорядку на вулицях населених пунктів області.
Безпосередньо в ніч з 31 грудня 2010 на 1 січня 2011 років на охорону громадського порядку заступлять 500 міліціонерів та ще близько 300 їх добровільних помічників – членів громадських формувань.

Як повідомив заступник начальника Управління громадської безпеки УМВС України в Житомирській області Юрій Дем’яненко, в обласному центрі масові заходи проходитимуть довкола трьох Новорічних ялинок – в районах Богунії, Польової та на майдані Корольова. Охорону громадського порядку у цих місцях забезпечуватимуть 100 працівників міліції. Водночас на вулицях Житомира працюватимуть наряди патрульно-постової служби, роти міліції особливого призначення «Беркут», військовослужбовців внутрішніх військ та автопатрулі УДАІ.

Особлива увага міліціонерів під час інструктажів перед заступанням на службу буде звернута на ввічливе ставлення до громадян та недопущення порушень громадського порядку, у тому числі надзвичайних подій із використанням піротехнічних засобів.

Тож працівники міліції бажають всім жителям області, аби Новорічні свята були по-справжньому світлими та радісними і нагадують про існуючі заборони щодо вживання спиртного у громадських місцях. Шановні, якщо ви плануєте святкувати поблизу Новорічних ялинок, утримайтесь від вживання алкогольних напоїв на вулиці.

ВЗГ УМВС України в Житомирській області

Повернутися