Суспільство > Щоб не піаріти себе, мер Житомира пірнав у ополонку «по тихому»

Щоб не піаріти себе, мер Житомира пірнав у ополонку «по тихому»


19-01-2011, 14:27.
З давніх-давен люди вважали, що на Водохреще з опівночі 18 січня до опівночі 19-го, вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні і духовні хвороби.

В Житомирі це свято, зазвичай, відбувається в місцевому Гідропарку, де збираються сотні людей, щоб зануритись в освячену воду річки Тетерів.

В цьому році Водохреще проходило більш масштабно та цивілізовано. Для людей, які прийшли на берег річки відсвяткувати Водохреще, були встановлені спеціальні армійські намети для переодягання. Крім цього, на місці занурювання можна було випити гарячого чаю чи кави, зкуштувати шашлик. Щоб підбадьорити житомирських «моржів», грала музика.

Після освячування води священослужителями Свято - Михайлівського Кафедрального собору, міський голова Володимир Дебой сказав, що для нього це свято дуже важливе і сам вінвже не перший раз приймає водохрещення.

-Щоб не піарити себе, я пірнав рано-вранці, коли не було людей,- пожартував він.

На запитання кореспондента «Житомирського Меркурія» про самопочуття після занурення в холодну воду, практично всі відповідали однаково: «Настрій чудовий. Таке відчуття, що заново народився».

Володимир Дебой, в свою чергу, додав, що хотів би бачити в Житомирі більше людей здорових не тільки фізично, але й духовно.

Сергій СІМОНОВ, Інтернет-видання «Житомирський Меркурій»

Р.S. Більш детальніша інформація в рубриці Фоторепортаж

Повернутися