Суспільство > Чого житомиряни чекають від нинішнього мера?

Чого житомиряни чекають від нинішнього мера?


28-01-2011, 17:28.
Чого житомиряни чекають від нинішнього мера?− Юзеф, 53 роки, охоронець банку.
Я вважаю, що його не було й не буде, цього мера. Маю надію, що Рижук і Дебой разом щось зроблять, адже вони представники однієї партії.Чого житомиряни чекають від нинішнього мера?− Валерій, 57 років, пенсіонер.
На мій погляд, в першу чергу треба вирішити таке, можливо, дещо неетичне питання, як відсутність туалетів по місту. Варто також реставрувати центр Житомира. Ну і, звісно, дороги…Чого житомиряни чекають від нинішнього мера?− Олексій, 22 роки, тимчасово безробітній.
Треба, щоб людям зарплату платили. Та й робочих місць побільше б. І добре було б, якби плата за комунальні послуги була нижчою.Чого житомиряни чекають від нинішнього мера?−Тетяна, 49 років, приватний підприємець.
Мер повинен бути Людиною, чесною і достойною. А в місті треба покращувати екологію, надати необхідне забезпечення малозахищеним верствам населення. І не забувати про духовність.


Чого житомиряни чекають від нинішнього мера?− Лідія Антонівна, пенсіонерка.
Треба, щоб мер перш за все пам’ятав про ті обіцянки, які він давав, коли йшов на вибори. Необхідно привести до ладу дороги і все місто взагалі. Я чекаю, що люди, які справно платять за комунальні послуги, більше не будуть страждати через неплатників.
Чого житомиряни чекають від нинішнього мера?−Варвара Вікторівна, пенсіонерка.
Надіюсь, що нова влада вирішить проблему благоустрою ринку. А ще треба ремонтувати дороги й сприяти покращенню роботи світлофорів. Наприклад, на перехресті вулиць Б.Тена і Мануїльського влітку світлофора взагалі не видно за кронами дерев.Чого житомиряни чекають від нинішнього мера?− Валентина Іванівна, 68 років, пенсіонерка.
Треба збільшити кількість міського транспорту й полегшити процедуру оформлення субсидій на комунальні послуги. А ще в нас погано організована робота міських служб. Постійно доводиться вистоювати безкінечні черги.


Чого житомиряни чекають від нинішнього мера?− Василь Миколайович, 46 років, пенсіонер.
У нас погано організоване комунальне господарство. Варто реорганізувати комунальні служби. Й тарифи в нашому місті занадто високі.Чого житомиряни чекають від нинішнього мера?−Михайло, 35 років, технік.
Я вважаю, що нинішній мер Житомира в першу чергу повинен навести порядок на дорогах. Таких «убитих» доріг немає в жодному обласному центрі України. Але, чесно кажучи, я мало вірю, що щось докорінно може змінитися. Скільки мерів було, а результат той же…

Чого житомиряни чекають від нинішнього мера?− Олег, водій.
Що стосується моєї професійної діяльності, то найболючіше питання − стан наших доріг. Крім цього, не може не хвилювати постійне підвищення тарифів на комунальні послуги.Чого житомиряни чекають від нинішнього мера? Ігор, 51 рік, будівельник.
Першочергова задача Володимира Дебоя − потурбуватися про створення таких умов, щоб запрацювали підприємства, розвивався малий та середній бізнес, і, таким чином, створювалися нові робочі місця, адже безробіття спричиняє ріст злочинності, створює хаос в суспільстві.

Повернутися