Суспільство > Перший міліціонер Житомирщини назвав пріоритети роботи правоохоронців

Перший міліціонер Житомирщини назвав пріоритети роботи правоохоронців


19-04-2011, 10:55.
На черговому засіданні колегії УМВС, що нещодавно відбулося в обласному управлінні, були названі пріоритети роботи міліції з огляду на її реформування
Започатковане на державному рівні реформування системи органів внутрішніх справ вимагає конкретних кроків безпосередньо на місцях. На початку квітня у Міністерстві внутрішніх справ України відбулося засідання колегії, на якому жорсткій критиці була піддана робота окремих УМВС та ГУМВС, зокрема щодо дотримання законності та прав людини у повсякденній роботі міліції.

Принципову позицію Міністра Анатолія Могильова з цього питання було доведено до відома кожного керівника підрозділів і галузевих служб начальником УМВС України в Житомирській області Юрієм Івакіним на нещодавньому засіданні колегії Управління:
- Ніяке розкриття злочинів, навіть найрезонансніших, не відновить авторитет органів внутрішніх справ, втрачений внаслідок надзвичайних подій, у тому числі і пов’язаних з насильством над затриманими. Такі факти мають бути викорінені раз і назавжди. Безальтернативний шлях до цього – покарання та звільнення винних з органів внутрішніх справ.

У контексті реформування відомства керівництвом МВС визначено ряд суттєвих змін у роботі Державтоінспекції. Зокрема, на колегії йшлося про неприпустимість випадків зупинки транспортних засобів без вагомих на те причин, відновлення функціонування стаціонарних постів ДАІ та підпорядкування всієї роботи підрозділу єдиній меті – практичній допомозі учасникам дорожнього руху.
Міліція громадської безпеки уже сьогодні повинна звернути особливу увагу на попередження злочинів щодо пенсіонерів та літніх людей, у першу чергу, у сільській місцевості.

Вимагає суттєвого покращання, наголосив Юрій Івакін, стан організації роботи щодо протидії незаконому обігу наркотичних засобів. Сьогоднішня ситуація в області у цьому напрямку викликає серйозні занепокоєння та вимагає значної активізації заходів міліції.

Детальніше про узагальнені результати оперативно-службової діяльності органів та підрозділів внутрішніх справ Житомирщини упродовж І кварталу 2011 року присутнім доповів заступник начальника УМВС Ігор Криворучко, який звернув увагу на необхідність посилення обліково-реєстраційної дисципліни.

Так, до органів внутрішніх справ області за 3 місяці надійшло понад 21,5 тисяч повідомлень та заяв. Звичайно, серед цих інформацій значна частина – некримінального характеру, проте випадки укриття на місцях реальних злочинів від обліку все ще виявляються інспекторськими перевірками Управління.

Тож дотримання службової дисципліни, законності та прав людини у щоденній роботі міліції – нагальне завдання для кожного працівника органів внутрішніх справ.

Алла Ващенко
,
ВЗГ УМВС України в Житомирській області

Повернутися