Суспільство > У Житомирі відкрито меморіальну дошку та погруддя колишньому першому секретарю обкому КПУ Василю Кавуну. (Оновлено)

У Житомирі відкрито меморіальну дошку та погруддя колишньому першому секретарю обкому КПУ Василю Кавуну. (Оновлено)


6-05-2011, 10:39.
5 травня в обласному центрі по вулиці В`ячеслава Чорновола, 6, де проживав колишній перший секретар Житомирського обкому КПУ (1978-1989 р.р.) Василь Михайлович Кавун, відкрито меморіальну дошку.

На цій, доволі багаточисельній церемонії, були присутні: дружина Василя Михайловича, керівний склад міськради, мер міста, голова облради, губернатор області, громадськість.

Як зазначив у своєму вступному слові голова Житомирської ОДА Сергій Рижук, «сьогодні ми вшановуємо пам`ять нашого дорогого земляка Василя Михайловича Кавуна, ім`я якого добре відомо далеко за межами Житомирщини. Дуже приємно, що в цей день я маю можливість бачити соратників Василя Михайловича, його дружину, просто перехожих та юнаків, які пам`ятають цього легендарного чоловіка».

- Цей, скромний в повсякденному житті колишній керівник області, Герой Соціалістичної праці, Почесний громадянин Житомира, депутат Верховної Ради УРСР, дуже багато зробив для розвитку інфраструктури Житомирщини. І тому, відкриваючи меморіальну дошку, хочу сказати, що Василь Михайлович завжди залишиться в нашій пам`яті, як Людина з великої літери,- додав губернатор.

В цей же день також відкрито погруддя В.М.Кавуну біля ЗОШ №22 м.Житомира.

“Я щиро радію з того, що у Житомирі продовжуються традиції вшанування легендарних людей, які багато зробили для міста Житомира та області”, - зазначив на відкритті міський голова Володимир Дебой.

Він також зауважив, що Василь Кавун присвятив все своє життя місту Житомиру та Житомирській області: “Сьогодні кожна вулиця міста, підвісний пішохідний міст, кожен будинок Житомира пов'язаний із долею Василя Михайловича Кавуна”.

Присутні на урочистостях онуки В.М.Кавуна Михайло та Валентин подякували всім присутнім за любов до їхнього дідуся та зазначили, що прагнуть бути схожими на свого легендарного діда .

Також,5 травня 2011 року, відбулася презентація книги спогадів про В.М.Кавуна “Живий у пам'яті людській”.


Інтернет-видання «Житомирський Меркурій»

У Житомирі відкрито меморіальну дошку та погруддя колишньому першому секретарю обкому КПУ Василю Кавуну. (Оновлено)

Повернутися