Суспільство > У Житомирі почалися заходи до Дня прикордонника

У Житомирі почалися заходи до Дня прикордонника


20-05-2011, 12:31.
19 травня 2011 року у Житомирському спортивному комплексі «Динамо» відбулося урочисте відкриття змагань з військово-прикладних та інших видів спорту серед зведених підрозділів та команд військових та правоохоронних органів. Змагання проводяться за ініціативою Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України і приурочені Дню прикордонника. Крім команди прикордонників участь у змаганнях взяли команди Служби безпеки України, Восьмого армійського корпусу, Державної податкової служби України та Міністерства надзвичайних ситуацій у Житомирській області.

Заступник начальника головного управління у справах сім’ї молоді та спорту облдержадміністрації Юрій Панасюк привітав учасників змагань, приурочених двадцятій річниці з дня заснування державної прикордонної служби України. Юрій Олександрович побажав спортсменам успіхів у змаганнях та у нелегкій службі.

Заступник начальника регіонального управління по роботі з персоналом полковник Микола Шаблій зазначив, що спорт для працівників силових структур стоїть на важливому місці, він підвищує витривалість та морально і фізично загартовує людину.

До дня прикордонника в місті Житомирі заплановано проведення цілого ряду заходів. Програмою визначено провести їх в три етапи.

На першому з 19-21 травня пройдуть змагання з військово-прикладних та інших видів спорту серед зведених підрозділів та команд правоохоронних органів та Збройних Сил України, які дислокуються в Житомирській області, відкриття яких і відбулося 19 травня в спортивному комплексі «Динамо». Протягом наступних двох днів команди правоохоронців та армійців будуть виборювати першість з міні футболу, кульової стрільби та легкоатлетики.

На II етапі 27 травня з 14.00 по 16.00 відбудуться урочисті збори та концерту Житомирському обласному музично-драматичному театрі ім. Кочерги. Програмою запланована презентація зразків прикордонного озброєння та техніки, виставка картини на тему охорони державного кордону, малюнки «Кордон очима дітей». Після урочистостей глядачі зможуть почути музичний концерт військового оркестру Луцького загону Північного регіонального управління ДПСУ.

28 травня на завершальному етапі в день професійного свята з 11.30 по 14.40 запланована урочиста хода прикордонників різних поколінь від Майдану Рад в парк культури та відпочинку ім. Ю.Гагаріна, мітинг за участю керівників місцевих органів самоврядування та показовий виступ спеціального прикордонного підрозділу. Також бажаючі під мелодії військового оркестру зможуть скуштувати обід, який приготує польова кухня.

Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Житомирської облдержадміністрації

Повернутися