Суспільство > Коментарі архієпископа Києво-Житомирської дієцезії РКЦ Петра Мальчука про свої очікування та побажання

Коментарі архієпископа Києво-Житомирської дієцезії РКЦ Петра Мальчука про свої очікування та побажання


9-08-2011, 16:21.
Про своє призначення, свої очікування, мрії та бажання розповідає архиєпископ Петро Мальчук, ординарій Києво-Житомирської дієцезії.

- Ваше Високопреосвященство, призначення Вас архієпископом Києво-Житомирської дієцезії – це важлива новина для Церкви. Як Ви відчуваєте Ваше призначення Папою і чого очікуєте, які Ваші мрії відносно цього призначення, Ваші бажання?

- На це питання, хочу відповісти в два етапи. По-перше, за це призначення прагну дякувати Святішому Отцю Бенедикту XVI, тому що Папа тим самим покладає на мене якісь надії і довірив мені цю паству.

А другий етап цієї відповіді був би в тому, що я стаю першим архиєпископом на Київській землі. Це мені додатково допомагає усвідомлювати мою зобов’язаність відносно моїх обов'язків, відносно пастви. Хотів би, щоб Бог дав мені розуму, мудрості спізнати Його волю і дійсно бути на висоті у виконанні завдання, аби виконати те, до чого Господь Бог мене кличе.

- Ваші побажання як новопризначеного єпископа для Вашої пастви, для вірних Вашої Дієцезії, священиків, сестер.

- Моє побажання є таким, щоб кожен зі священиків, сестер, єпископів, міг в мені знайти те, чого він очікує від ординарія. Щоб я міг бути близько кожного, хто цього потрібує. І також просив би і священиків, і сестер, щоб мені допомагали в діяльності, щоб ми працювали на благо Церкви, а також на благо віруючих, яких Ісус Христос нам довірив і до яких нас всіх посилає.

За матеріалами Католицького медіа-центру

Повернутися